// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Amber
Zobacz
Naomi
Zobacz
Stella
Zobacz
Sarah
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Wyczekiwany przez wiele osób nowy szablon na Bloggera premium - Ophelia - nareszcie jest dostępny! To kolejny motyw na Blogspota z serii Blogger piękny niczym Wordpress - podobnie jak Primrose, Penelope, Evelyn, Cheryl. Ta kolekcja to szablony, które pozwolą Ci maksymalnie upodobnić swoją stronę na Bloggerze do Wordpressa. Zobacz Ophelię na żywo i przekonaj się, że piękna strona na Bloggerze jest w zasięgu ręki! 

Blogger piękny niczym Wordpress - nowy szablon na Bloggera (Blogspota) premium Ophelia

Jeśli czytałaś moje poprzednie posty o innych motywach na Bloggera z tej kolekcji, to pewnie wiesz doskonale, jak działają gadżety takie, jak Slider postów, Podobne posty, itd. Dlatego postanowiłam, że nie będę się tu już rozpisywać zbyt długo na temat tych "standardów" w moich szablonach. Jeśli nie czytałaś i nie wiesz - zapraszam do lektury tych poprzednich postów o Cheryl, Evelyn, Penelope i Primrose. Skupię się jak zwykle na nowościach, czyli na tym, co wyróżnia Ophelię na tle innych szablonów na Bloggera!

Motyw na Bloggera Ophelia - odkryj motyw nowej generacji!

Podobnie jak Cheryl, Ophelia zawiera sekcję z bannerem powitalnym. Możesz dodać tam własny obraz w tle, zmienić całkowicie wszystkie kolory, dzięki czemu sekcja może być całkowicie jasna, lub całkowicie ciemna - Ty decydujesz! Opcjonalnie możesz też rozjaśnić lub przyciemnić górę obrazu pod menu - wybierając kolor cienia na obrazie w tej sekcji, w Projektancie Bloggera, bez znajomości kodowania i jednym kliknięciem! W sekcji możesz dodać swój tekst powitalny oraz podlinkować przyciski.

Możesz też zrezygnować z obrazu w tle - również w Projektancie motywów Bloggera! Jedna prosta wskazówka z instrukcji i obraz znika, możesz go śmiało zastąpić kolorem :)

A to dopiero początek nowości!

Nowości w motywie premium na Bloggera Ophelia:

zupełnie nowy, oryginalny wygląd gadżetu Podobne posty (wyświetlanego pod treścią każdego posta, na jego stronie),
zupełnie nowy, oryginalny wygląd gadżetu O mnie w specjalnej sekcji (pod bannerem powitalnym),
zupełnie nowy, oryginalny wygląd gadżetu Instagrama,
◆ nowy układ "Menu" wraz z Nagłówkiem,
ozdobne tytuły (Witaj, O mnie, Obserwuj) są obrazami, ale bez problemu je podmienisz na własne - szczegóły w instrukcji instalacji,◆ nowy wygląd gadżetu Obserwuj przez e-mail w specjalnej sekcji!

Ale to nie koniec nowości!

Po pierwsze - przygotowałam też 2 inne wersje szablonu Ophelia, dla branży kosmetycznej i dla blogerek lifestylowych/urodowych/kosmetycznych. Obie wersje są w zupełnie innych kolorach i kupując Ophelię, otrzymujesz je wszystkie 3, w jednym pakiecie!

Dzięki temu, jeśli spodoba Ci się bardziej kolorystyka wersji 2 lub 3, nie musisz zmieniać kolorów w Projektancie motywów Bloggera! Możesz po prostu zainstalować daną wersję szablonu, a kolory wskoczą automatycznie, ponieważ otrzymujesz wszystkie 3 wersje kolorystyczne w pakiecie!

Po drugie - oczywiście Ophelia zawiera też wszystko to, co poprzedniczki - wliczając w to personalizowaną stronę Kontakt, którą otrzymasz razem z szablonem. Przedstawiam jej wygląd poniżej.


W Ophelii nie zabrakło też innych : ulepszenia pod kątem SEO, styl dla stron "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" oraz błędu 404, dzięki czemu czytelnik ma możliwość dalszego eksplorowania Twojej strony od razu (zmniejszają prawdopodobieństwo, że odwiedzający stronę ucieknie z niej całkiem, gdy zobaczy błąd) i wiele innych możliwości, charakterystycznych dla moich szablonów PREMIUM.

OPHELIA - szablon na Bloggera PREMIUM - pełna lista funkcji

✔ NOWOŚĆ ! Zupełnie nowy, oryginalny wygląd gadżetu Podobne posty (wyświetlanego pod treścią każdego posta, na jego stronie)!
✔ NOWOŚĆ ! Zupełnie nowy, oryginalny wygląd gadżetu Instagrama!
✔ NOWOŚĆ ! Zupełnie nowy, oryginalny wygląd gadżetu "O mnie" w specjalnej sekcji pod bannerem - dwie kafelki, z czego druga może reklamować cokolwiek chcesz!
✔ NOWOŚĆ ! Ozdobne tytuły (Witaj, O mnie, Obserwuj) są obrazami, ale bez problemu je podmienisz na własne - szczegóły w instrukcji instalacji!
✔ NOWOŚĆ ! Nowy wygląd gadżetu Obserwuj przez e-mail w specjalnej sekcji!
✔ Piękna strona statyczna Kontakt (oparta na gadżecie Formularz kontaktowy) - możesz wypełnić ją własnymi tekstami i podlinkować w menu :)
✔ Specjalna sekcja z gadżetem "Usługi lub kategorie" - pokaż swoje najmocniejsze strony!
✔ Animowane elementy dekoracyjne - możesz zmienić ich kolory w Projektancie motywów Bloggera
✔ Zupełnie nowe animacje ładowania strony podczas jej scrollowania - koniecznie zobacz je na żywo!
✔ Kolumna boczna wyświetlana tylko na stronie posta i stronach statycznych
✔ Bardzo rozbudowany Projektant motywów Bloggera - możesz zmienić wszystkie kolory, czcionki i rozmiary tekstu
✔ Slider postów - z animacją po najechaniu, sprawdź sama!
✔ Pasek górny z ikoną wyszukiwarki, menu, nagłówkiem i social ikonkami - w wersji mobilnej
✔ Niestandardowe okienko wyszukiwania pop-up
✔ Menu w stylu drop-down (rozwijanej listy) - również z animacją po najechaniu myszką!
✔ Niestandardowy gadżet O mnie w kolumnie bocznej
✔ Gadżet Obserwuj przez e-mail - 3 różne wyglądy (1. na stronie głównej wyróżniony, 2. wyróżniony w kolumnie bocznej i 3. w stopce)
✔ Popularne posty - 2 różne wyglądy (1. w kolumnie bocznej/stopce, 2. nad stopką - wyróżniony)
✔ Gadżet Polecany post
✔ Ikony udostępniania pod postami
✔ Oryginalny wygląd postów!
✔ Piękny wygląd stopki posta (po otwarciu)
✔ Piękny wygląd komentarzy (z przyciskami)
✔ Gadżet Podobne posty (pod treścią posta)
✔ Niestandardowa strona "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" (z paskiem wyszukiwania)
✔ Niestandardowa strona błędu "Nie znaleziono strony" (ERROR 404) - z paskiem wyszukiwania
✔ Piękne niestandardowe okienko cookies (informacja o ciasteczkach)
✔ Gadżet Wyszukiwarka
✔ Gadżet Etykiety
✔ Przycisk "Back to top"
✔ Gadżet Instagrama
✔ Archiwum w formie listy
✔ Automatyczne zwijanie postów
✔ Automatyczne okładki postów

Co możesz zmienić w szablonie Ophelii za pomocą Projektanta?

Tak jak zawsze w moich szablonach - WSZYSTKO! Możesz całkowicie zmienić kolorystykę i to bez znajomości kodowania :) Wszystko w Projektancie motywów Bloggera! Przyświeca mi jeden cel: aby nie istniał żaden element, którego czcionki/kolorów nie możesz dostosować!

Możesz zmienić:

◆ wszystkie kolory: buttonów, tekstu, linków, teł i obramowań różnych elementów,
◆ rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa).

Ponadto, możesz:

◆ dodawać lub usuwać gadżety w dwóch przestrzeniach - w kolumnie bocznej i 3 kolumnach w stopce,
◆ dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
◆ zmienić liczbę postów wyświetlanych w sliderze postów,
◆ zmienić obrazowe tła (również na sam kolor) sekcji Banner powitalny i Obserwuj przez e-mail - również w Projektancie motywów Bloggera,
◆ zmienić wszystkie obrazy będące okładkami w gadżetach specjalnych na stronie głównej bloga: "O mnie", "Usługi/kategorie" oraz na podstronie "Kontakt".

Zobacz też inne wersje kolorystyczne, jakie otrzymasz przy zakupie szablonu Ophelia!

Poniżej przedstawiam alternatywne wersje kolorystyczne, jakie dostaniesz w pakiecie z wersją oryginalną.

1. Ophelia dla branży kosmetycznej:

 

1. Ophelia dla blogerek:Motyw na Blogspota Ophelia - wymagania techniczne

Obrazy wstawiaj do posta w oryginalnym rozmiarze! Zobacz w instrukcji szablonu, jak to zrobić.
Minimalna szerokość obrazów w postach to 1200px.
➤ Wysokość nie ma znaczenia - możesz wstawiać obrazy zarówno pionowe, jak i poziome. Więcej na temat obrazów znajdziesz w instrukcji instalacji :)
➤ Obrazy szersze niż 1200px zostaną automatycznie zeskalowane (nie musisz ręcznie zmieniać ich rozmiaru przed załadowaniem).
➤ Wymagane przynajmniej 1 zdjęcie na post.
➤ Minimalna liczba znaków w poście: 320.
Musisz używać na blogu etykiet w postach, aby gadżety slider postów i podobne posty działały poprawnie.

Dodatkowe informacje

➤ Szablon stworzony tylko dla Bloggera - nie da się go wykorzystać na innych platformach, nie zadziała na Wordpressie, choć bardzo go przypomina :)
➤ Szerokość kolumn jest stała.
➤ Obrazy, tekst, logo nie są sprzedawane razem z szablonem. Zestaw logo pojawi się do kupienia niebawem - będziesz go mogła zakupić w moim sklepiku.
➤ Po zakupie otrzymasz spakowany plik w formacie .ZIP. Potrzebujesz programu (np. WinRAR, 7zip), aby rozpakować ten plik. Po rozpakowaniu zobaczysz instrukcję i wszystkie niezbędne pliki :)

Instalacja

Do szablonu dołączam pełną dokumentację - instrukcję instalacji krok po kroku, wraz z poradami, wskazówkami, więc bez problemu go zainstalujesz u siebie i dostosujesz :) A wszystko to po polsku - jeśli do tej pory męczyłaś się z instalacją zagranicznych motywów i ich instrukcjami napisanymi "niby po angielsku", niezrozumiałymi dla Ciebie, to instalacja tego motywu będzie dla Ciebie przyjemnością! Cały szablon jest zbudowany w ten sposób, abyś mogła szybko i bezproblemowo dokonywać zmian - wystarczy Ci do tego Projektant motywów Bloggera.

Wsparcie techniczne

◆ Szablony nie obejmują usługi instalacji, są do samodzielnej instalacji, tzn. że nie zainstaluję motywu za Ciebie (chyba, że kupisz wraz z szablonem usługę instalacji dostępną w moim sklepiku).
◆ Jeśli masz pytania techniczne odnośnie instalacji, dołącz do grupy na Facebooku, gdzie udzielam bezpłatnie wsparcia i odpowiadam na pytania. Dzięki temu moje odpowiedzi będą służyć też innym :)
Gwarantuję, że nie zostaniesz sama ze swoimi problemami ani z rozsypanym blogiem! Zawsze odpowiadam, doradzam, jestem tu dla Ciebie! Moim celem nie jest to, żebyś kupiła motyw i trzymała go na dysku, ale byś mogła cieszyć się piękną stroną na Bloggerze - zależy mi więc na tym, aby instalacja przebiegła poprawnie do samego końca, nawet gdy napotkasz po drodze problemy ❣️

Licencja

Szablon Ophelia jest dostępny wyłącznie w wersji premium na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz wykorzystać motyw na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Masz pytania? Super! Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Sprawdź FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania - być może znajdziesz tam odpowiedź! Jeśli nie, śmiało pytaj na: kontakt@brandandblogger.pl

No i najważniejsze...

Koniecznie daj mi znać, co myślisz o tym szablonie, a jeśli zdecydujesz się go nabyć - pochwal się efektem! Możesz mnie też oznaczyć na Instagramie - wszystkie formy mile widziane ❤

https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/ 
Jeśli nie jesteś jeszcze zapisana na mój newsletter, to dołącz (formularz znajdziesz na dole mojej strony) - subskrybentki newslettera otrzymują zawsze NAJLEPSZĄ ofertę! 

Brak komentarzy