// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Amber
Zobacz
Naomi
Zobacz
Stella
Zobacz
Sarah
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Nowy szablon na Bloggera premium - Amber - to nie tylko motyw, który upodobni Twoją stronę na Bloggerze maksymalnie do Wordpressa. To pierwszy motyw na Bloggera typu portfolio! Z tym szablonem Twoja strona na Bloggerze nie tylko będzie wyglądała jak Wordpress, ale przede wszystkim - będzie ŚWIETNĄ stroną wizytówką nawet wtedy, jeśli wcale nie zamierzasz prowadzić bloga. Tak, dobrze słyszałaś! Nie musisz pisać bloga, aby mieć piękną stronę z ofertą na Bloggerze. Zobacz Amber na żywo i przekonaj się, że to możliwe!

Motyw typu portfolio - strona wizytówka z nowym szablonem na Bloggera (Blogspota) premium Amber

Być może brałaś udział w moim październikowym wyzwaniu, podczas którego uczestniczki w 3 dni stworzyły swoje strony wizytówki? Jeśli tak, to pewnie pamiętasz, jak mówiłam wtedy o tym, że następną nowością w sklepie będą właśnie motywy typu portfolio, stworzone z myślą o stronach wizytówkach :)
 
Amber jest właśnie pierwszym z nich. Nie oznacza to jednak, że ten motyw nie jest "niczym Wordpress" - wystarczy, że go zobaczysz na żywo, a szybko się przekonasz, że to kolejny motyw w serii Blogger piękny niczym Wordpress :D Po prostu jest pierwszym motywem typu portfolio.
 
Na potrzeby pokazania tego motywu z jak największą dokładnością, przygotowałam na dzisiaj aż 3 wersje tego motywu: dla fotografów, dla branży ślubnej i dla rękodzielniczek. Oczywiście, motyw sprawdzi się w wielu innych branżach - tutaj ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia.
 
Postaram się przedstawić Ci jego funkcje w olbrzymim skrócie - bo prawda jest taka, że jest ich tyle, że ciężko to wszystko opisać. Skupię się jak zwykle na nowościach, czyli na tym, co wyróżnia Amber na tle innych szablonów na Bloggera!

Szablon na Bloggera Amber - motyw typu portfolio

Zacznijmy od strony głównej - ta jak zwykle jest napakowana nowościami. Oto szczegóły - lecimy od góry, do dołu!

Slider postów LUB zdjęć - Ty decydujesz! Aż 3 style do wyboru

Nowość nr 1 - slider w motywie portfolio wcale nie musi być sliderem postów. Ty wybierasz - jeśli nie zamierzasz pisać wcale postów na blogu, a chcesz jedynie stworzyć stronę z portfolio, możesz wyświetlić slider zdjęć zamiast postów. Oczywiście - z Twoimi zdjęciami :)

Nowość nr 2 - każdy slider (i postów, i zdjęć) występuje aż w 3 różnych układach i możesz w każdej chwili przełączyć się z jednego układu na kolejny. Dosłownie przełączyć - klikasz i gotowe!

Sekcja Usługi lub kategorie - oferta na pierwszym planie

To akurat nie jest nowa sekcja - jeśli oglądałaś moje poprzednie motywy, to wiesz, że sekcja ta jest we wszystkich szablonach na Bloggera z kolekcji Blogger piękny niczym Wordpress.

Możesz wykorzystać ją do prezentacji 3 ofert/pakietów lub wybranych kategorii. Każda kafelka tradycyjnie zawiera przycisk i miejsce na opis.

Nowością jest zupełnie nowy design - takiego jeszcze nie było! :) Zobacz, jak fajnie prezentuje się na żywo - dla wszystkich 3 wersji motywu: wersja 1, wersja 2 i wersja 3.

Sekcja O mnie - znów nowy wygląd: dwa zdjęcia, logo, tytuły, opis i przycisk

Oczywiście - zdjęcia i logo wstawisz swoje własne, opis i tytuły z łatwością podmienisz, a przycisk dowolnie zalinkujesz, bez problemów :)
 

NOWOŚĆ! Sekcja Portfolio - możesz umieścić tak wiele kafelek, jak tylko chcesz

Ta sekcja jest zbudowana z gadżetów Bloggera Obraz - z łatwością załadujesz tu swoje zdjęcia. Dodatkowo, masz do wyboru dwa sposoby zatytułowania tej sekcji: dodatkowa kafelka w środku między obrazami (widoczna poniżej), gdzie wstawisz z łatwością swój tekst, lub tytuł nad całą sekcją (podgląd tutaj).
 
Możesz w każdej chwili wszystko zmienić - wystarczy, że wyłączysz/włączysz odpowiedni gadżet.

Każdą kafelkę z obrazem możesz dowolnie zalinkować - mogą prowadzić wszystkie do tej samej strony, mogą prowadzić do różnych, Ty decydujesz!
 

NOWOŚĆ! Slider z opiniami Twoich Klientów!

Masz już pozytywne opinie od swoich klientów? Warto je tu umieścić - w ten sposób zbudujesz zaufanie!
 
Klient oczywiście nie doda sam opinii do tego gadżetu - musisz ją na swojej stronie wkleić. Jeśli jednak ktoś napisał coś miłego o Twojej usłudze czy produkcie (w social mediach, czy nawet mailem), od razu warto zapytać, czy wyraża zgodę na wyświetlenie opinii na stronie i... JEDZIESZ!
 
Każda opinia jest na wagę złota - w końcu buduje zaufanie kolejnych Klientów, a o to przecież chodzi!
 
Sekcja jest dziecinnie prosta w obsłudze - zero kodu, tylko wpisujesz tekst w gadżecie :) Chcesz dodać więcej opinii? Nie ma problemu - dodaj kolejny gadżet :) Nie ma ograniczeń!

Z łatwością zmienisz też obraz tła pod sliderem (lub ustawisz kolor - jeśli tak wolisz!).

NOWOŚĆ! Dodatkowa sekcja Kontakt - oprócz podstrony Kontakt ;)

Nie byłabym sobą, gdybym nie dorzuciła czegoś jeszcze. Normalnie wszystkie moje motywy z kolekcji Blogger piękny niczym Wordpress mają specjalną stronę statyczną Kontakt - tak, taką specjalną, ładną :D

Amber, oprócz podstrony Kontakt, prezentuje też piękną sekcję na stronie głównej i innych podstronach. Cel jest jeden - w końcu to motyw portfolio, więc jak tylko klient poczuje "chemię" z tym, co robisz, od razu może się skontaktować - sekcja Kontakt jest wciąż pod ręką, nie trzeba nigdzie klikać 😍 Prawda, że super?
 
No ale to nie jedyna zaleta, bo możesz też wykorzystać kolumnę po prawej - wpisz tam swój adres e-mail, godziny, w jakich pracujesz i rejon, w jakim działasz. Masz też nr telefonu dla klientów? Świetnie - to właśnie miejsce, aby go podać :)

Nie chcesz czegoś podawać? Po prostu skasuj daną ikonkę i tekst - nic więcej!


Gadżet Instagrama - znowu nowy wygląd!

Wciąż coś nowego - nie ma nudy! Nie tylko nowe efekty po najechaniu myszką obrazu, cały design jest nowy.
 
Obraz tytułu "Instagram" ozdobną czcionką możesz w każdej chwili wymienić na swój własny - jeśli masz czcionkę, która podoba Ci się bardziej. Nie ma problemu ;)

Nie masz Instagrama? Nic nie szkodzi - możesz ukryć ten gadżet i włączyć go ponownie w dowolnym momencie ;)

Amber - motyw na Bloggera typu portfolio piękny niczym Wordpress

Za nami dopiero strona główna - to nie koniec nowości!

NOWOŚĆ! Strony statyczne bez kolumny bocznej

W ogóle nie musisz mieć bloga ani korzystać z gadżetów Bloggera charakterystycznych właśnie dla pisania bloga, jak np. Obserwuj przez e-mail (śledzenie nowych wpisów na blogu przez Twoich czytelników za pomocą adresu e-mail), Popularne Posty, Polecany Post, Etykiety, Archiwum bloga...

Dzięki ukrytej kolumnie bocznej na stronach statycznych możesz mieć piękną stronę wizytówkę na Bloggerze, nawet jeśli nie zamierzasz nigdy prowadzisz bloga! Korzystasz ze stron statycznych i nigdzie na stronie nie ma wzmianki o blogu.
 

Ale jeśli kiedyś jednak zdecydujesz się na bloga - zawsze masz taką możliwość, motyw nie jest pozbawiony tej funkcji!

Wystarczy, że opublikujesz jakiś post w panelu Bloggera, a potem podlinkujesz w menu bloga zgodnie z instrukcją instalacji motywu Amber. I już! Blog po prostu się pojawi na stronie, tyle, że nie na głównej, ale będzie wciąż dostępny w zakładce w menu ;)

NOWOŚĆ! Dwa układy postów na blogu do wyboru

No bo jak już się jednak kiedyś zdecydujesz na tego bloga, to warto mieć wybór, nie? Możesz zdecydować, jak wyświetlać posty - czy w formie poziomych kafelek, czy pionowych.

Poniżej oba dostępne układy. Ważne - z tym wyborem nie wiążesz się na całe życie, możesz w każdej chwili przełączyć się na ten drugi układ, jeśli zmienisz zdanie ;)
 

NOWOŚĆ! Strona Portfolio - piękna galeria zdjęć z wersją mobilną!

 W instrukcji instalacji motywu znajdziesz wskazówki krok po kroku, jak taką stronę u siebie zrobić. Możesz ich mieć tak wiele, jak tylko chcesz :)

Na żywo możesz ją zobaczyć tutaj, tutaj lub tutaj


Ale to nie koniec! Bo w pakiecie otrzymasz aż 3 wersje motywu Amber

Wspominałam już na początku wpisu, że Amber przygotowałam na 3 przykładach: dla fotografów, dla branży ślubnej i dla rękodzielniczek. Kupując Amber, otrzymujesz wszystkie 3 wersje kolorstyczne, w jednym pakiecie!

Dzięki temu, jeśli spodoba Ci się bardziej kolorystyka wersji 2 lub 3, nie musisz zmieniać kolorów w Projektancie motywów Bloggera! Możesz po prostu zainstalować daną wersję szablonu, a kolory wskoczą automatycznie, ponieważ otrzymujesz wszystkie 3 wersje kolorystyczne w pakiecie!

I jeśli masz ochotę zobaczyć standardowe dodatki premium w motywach Brand & Blogger (a dorzucam je do wszystkich z kolekcji Blogger piękny niczym Wordpress - opisywałam je szczegółowo w poprzednich motywach o Cheryl, Evelyn, Penelope i Primrose)... To po prostu zajrzyj na demo i poklikaj sobie!
 
Wszystkich ich nie zabrakło w Amber: ulepszenie SEO, styl dla stron "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" oraz błędu 404, dzięki czemu czytelnik ma możliwość dalszego eksplorowania Twojej strony od razu (zmniejszają prawdopodobieństwo, że odwiedzający stronę ucieknie z niej całkiem, gdy zobaczy błąd) i wiele, wiele innych możliwości. Wszystko to dostajesz z każdym motywem Blogger piękny niczym Wordpress.

AMBER - motyw na Bloggera PREMIUM typu portfolio - pełna lista funkcji

✔ NOWOŚĆ ! Nie musisz w ogóle prowadzić bloga, jeśli nie chcesz - z tym motywem strona wizytówka, strona typu portfolio, jest gotowa od ręki :)
✔ NOWOŚĆ ! 3 układy slidera postów i 3 układy slidera zdjęć (bez postów) - w sumie 6 sliderów do wyboru
w sekcji pod menu i nagłówkiem!
✔ NOWOŚĆ ! 2 układy postów na blogu do wyboru - jeśli chcesz pisać bloga, jeśli nie to po prostu go nie ma ;)
✔ NOWOŚĆ ! Sekcja Portfolio - zbuduj ją z tylu kafelek, z ilu tylko chcesz! Każdą możesz dowolnie zalinkować, masz też możliwość dwóch opcji zatytułowania sekcji (przed sekcją i na kafelce w środku).
✔ NOWOŚĆ ! Slider z opiniami klientów - konfiguracja bez kopiowania kodów, tylko wpisujesz swój tekst :) Łatwiej już być nie może!
✔ Piękna strona statyczna Kontakt (oparta na gadżecie Formularz kontaktowy) - możesz wypełnić ją własnymi tekstami i podlinkować w menu ;)
✔ NOWOŚĆ !
Sekcja Kontakt na stronie głównej - z formularzem kontaktowym oraz możliwością podania adresu e-mail, nr telefonu, lokalizacji, godzin otwarcia... Ty wybierasz, co chcesz podać!
✔ NOWOŚĆ !
Piękna strona statyczna galerii - strona portfolio!
✔ NOWOŚĆ ! Zupełnie nowy, oryginalny wygląd sekcji Usługi lub kategorie (kafelki pod sliderem)!
✔ NOWOŚĆ ! Zupełnie nowy, oryginalny wygląd gadżetu Instagrama!
✔ NOWOŚĆ ! Zupełnie nowy, oryginalny wygląd gadżetu "O mnie" nagłównej!
✔ Animowane tło dekoracyjne - możesz zmienić kolory elementów w Projektancie motywów Bloggera
✔ Zupełnie nowe animacje ładowania strony podczas jej scrollowania - koniecznie zobacz je na żywo!
✔ Kolumna boczna wyświetlana tylko na stronie posta
✔ Bardzo rozbudowany Projektant motywów Bloggera - możesz zmienić wszystkie kolory, czcionki i rozmiary tekstu
✔ Slider postów - z animacją po najechaniu, sprawdź sama!
✔ Pasek górny z ikoną wyszukiwarki, menu, nagłówkiem i social ikonkami - w wersji mobilnej
✔ Niestandardowe okienko wyszukiwania pop-up
✔ Menu w stylu drop-down (rozwijanej listy) - również z animacją po najechaniu myszką!
✔ Niestandardowy gadżet O mnie w kolumnie bocznej
✔ Gadżet Obserwuj przez e-mail - 2 różne wyglądy (1. w kolumnie bocznej i 2. w stopce)
✔ Gadżet Popularne posty
✔ Gadżet Polecany post
✔ Ikony udostępniania pod postami
✔ Oryginalny wygląd postów
✔ Piękny wygląd stopki posta (po otwarciu)
✔ Piękny wygląd komentarzy (z przyciskami)
✔ Gadżet Podobne posty (pod treścią posta)
✔ Niestandardowa strona "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" (z paskiem wyszukiwania)
✔ Niestandardowa strona błędu "Nie znaleziono strony" (ERROR 404) - z paskiem wyszukiwania

✔ Piękne niestandardowe okienko cookies (informacja o ciasteczkach)
✔ Gadżet Wyszukiwarka
✔ Gadżet Etykiety
✔ Przycisk "Back to top"
✔ Gadżet Instagrama
✔ Archiwum w formie listy
✔ Automatyczne zwijanie postów
✔ Automatyczne okładki postów

Co możesz zmienić w szablonie Amber za pomocą Projektanta?

Tak jak zawsze w moich szablonach - WSZYSTKO! Możesz całkowicie zmienić kolorystykę i to bez znajomości kodowania :) Wszystko w Projektancie motywów Bloggera! Przyświeca mi jeden cel: aby nie istniał żaden element, którego czcionki/kolorów nie możesz dostosować!

Możesz zmienić:

◆ wszystkie kolory: buttonów, tekstu, linków, teł i obramowań różnych elementów,
◆ rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa).

Ponadto, możesz:

◆ dodawać lub usuwać gadżety w dwóch przestrzeniach - w kolumnie bocznej i 3 kolumnach w stopce,
◆ dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
◆ zmienić liczbę postów wyświetlanych w sliderze postów,
◆ zmienić obrazowe tła (również na sam kolor) sekcji Slider z opiniami oraz sekcji Kontakt - również w Projektancie motywów Bloggera,
◆ zmienić wszystkie obrazy będące okładkami w gadżetach specjalnych na stronie głównej bloga :)

Zobacz też inne wersje kolorystyczne, jakie otrzymasz przy zakupie szablonu Amber!

Poniżej przedstawiam alternatywne wersje kolorystyczne, jakie dostaniesz w pakiecie z wersją oryginalną.

1. Amber dla branży ślubnej:2. Amber dla rękodzielniczek:Motyw na Blogspota Amber - wymagania techniczne

Obrazy wstawiaj do posta w oryginalnym rozmiarze! Zobacz w instrukcji szablonu, jak to zrobić.
Minimalna szerokość obrazów w postach to 1400px (ze względu na slider).
➤ Wysokość nie ma znaczenia - możesz wstawiać obrazy zarówno pionowe, jak i poziome. Więcej na temat obrazów znajdziesz w instrukcji instalacji :)
➤ Obrazy szersze niż 1400px zostaną automatycznie zeskalowane (nie musisz ręcznie zmieniać ich rozmiaru przed załadowaniem).
➤ Wymagane przynajmniej 1 zdjęcie na post.
➤ Minimalna liczba znaków w poście: 320.
Musisz używać na blogu etykiet w postach, aby gadżety slider postów i podobne posty działały poprawnie, ale jeśli nie chcesz prowadzić bloga - nie musisz, po prostu będzie to wszystko niewidoczne na stronie! :)

Dodatkowe informacje

➤ Szablon stworzony tylko dla Bloggera - nie da się go wykorzystać na innych platformach, nie zadziała na Wordpressie, choć bardzo go przypomina :)
➤ Szerokość kolumn jest stała.
➤ Obrazy, tekst, logo nie są sprzedawane razem z szablonem. Zestaw logo możesz zamówić osobno - napisz do mnie, jeśli podobają Ci się zestawy logo pokazywane w moich szablonach.

Co otrzymasz po zakupie? BONUSY!

➤ Po zakupie otrzymasz spakowany plik w formacie .ZIP. Potrzebujesz programu (np. WinRAR, 7zip), aby rozpakować ten plik. Po rozpakowaniu zobaczysz instrukcję i wszystkie niezbędne pliki :)
➤ Masz moje pełne wsparcie w procesie instalacji - patrz poniżej "Wsparcie techniczne".
➤ BONUS! Do każdego motywu gratis mini e-book "SEO na Bloggerze" - z instrukcją krok po kroku, jak ogarnąć SEO na Twojej stronie na Bloggerze :)

Instalacja

Do szablonu dołączam pełną dokumentację - instrukcję instalacji krok po kroku, wraz z poradami, wskazówkami, więc bez problemu go zainstalujesz u siebie i dostosujesz :) 
 
A wszystko to po polsku - jeśli do tej pory męczyłaś się z instalacją zagranicznych motywów i ich instrukcjami napisanymi "niby po angielsku", niezrozumiałymi dla Ciebie, to instalacja tego motywu będzie dla Ciebie przyjemnością!
 
Cały szablon jest zbudowany w ten sposób, abyś mogła szybko i bezproblemowo dokonywać zmian - wystarczy Ci do tego Projektant motywów Bloggera.

Wsparcie techniczne

◆ Szablony nie obejmują usługi instalacji, są do samodzielnej instalacji, tzn. że nie zainstaluję motywu za Ciebie (chyba, że kupisz wraz z szablonem usługę instalacji dostępną w moim sklepiku).
◆ Masz moje pełne wsparcie w całym procesie instalacji - prowadzę Cię za rękę, jeśli gdzieś utkniesz czy będziesz mieć pytania! Wystarczy, że napiszesz i Ci pomogę - razem doprowadzimy Twoją instalację do końca!
Gwarantuję, że nie zostaniesz sama ze swoimi problemami ani z rozsypanym blogiem! Zawsze odpowiadam, doradzam, jestem tu dla Ciebie! Moim celem nie jest to, żebyś kupiła motyw i trzymała go na dysku, ale byś mogła cieszyć się piękną stroną na Bloggerze - zależy mi więc na tym, aby instalacja przebiegła poprawnie do samego końca, nawet gdy napotkasz po drodze problemy ❣️

Licencja

Szablon Amber jest dostępny wyłącznie w wersji premium na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz wykorzystać motyw na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Masz pytania? Super! Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Sprawdź FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania - być może znajdziesz tam odpowiedź! Jeśli nie, śmiało pytaj na: kontakt@brandandblogger.pl

No i najważniejsze...

Koniecznie daj mi znać, co myślisz o tym szablonie, a jeśli zdecydujesz się go nabyć - pochwal się efektem! Możesz mnie też oznaczyć na Instagramie - wszystkie formy mile widziane ❤

https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/ 
Jeśli nie jesteś jeszcze zapisana na mój newsletter, to dołącz (formularz znajdziesz na dole mojej strony) - subskrybentki newslettera otrzymują zawsze NAJLEPSZĄ ofertę! 

Brak komentarzy