// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Amber
Zobacz
Naomi
Zobacz
Stella
Zobacz
Sarah
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Marzy Ci się piękny blog / strona na Bloggerze? Przedstawiam Ci Cheryl - kobiecy, nowoczeny szablon na Bloggera (Blogspota) z serii Blogger piękny niczym Wordpress, który od dziś możesz nabyć w sklepiku. Podobnie jak Primrose, Penelope i Evelyn, Cheryl również jest motywem na Blogspota, który pozwoli Ci maksymalnie upodobnić swoją stronę do Wordpressa. Jeśli do tej pory nie wierzyłaś, że możesz się cieszyć pięknym, profesjonalnym miejscem w sieci i nigdzie nie musisz się przenosić, to z Cheryl nie tylko w to uwierzysz, ale wreszcie to zobaczysz na własne oczy! 😍 Zapraszam Cię serdecznie do zobaczenia go w akcji!

Blogger piękny niczym Wordpress - poznaj Cheryl! Szablon na Bloggera (Blogspota) premium

Nie będę się tu już rozpisywać zbyt długo na temat już pewnych standardów, jakie zawierają moje motywy. Odsyłam Was do innych postów, jeśli chcecie się zapoznać z zasami działania takich gadżetów, jak slider postów, gadżet Instagrama, itd. Zamiast tego skupię się na tym, dlaczego Cheryl tak wyróżnia się od nich i to nie tylko designem! Choć design jest wyjątkowy - możesz być pewna, że dzięki temu wyróżnisz się na tle innych ze swoją stroną, a Twój blog stanie się rozpoznawalny w sieci.

Motyw na Bloggera Cheryl - odkryj motyw nowej generacji!

W Cheryl największą nowością jest nowa sekcja z bannerem powitalnym. Możesz dodać tam własny obraz w tle, zmienić całkowicie wszystkie kolory - sekcja może być całkowicie jasna, lub całkowicie ciemna. Ty decydujesz, wstawiając odpowiednio jaśniejsze lub ciemniejsze zdjęcie. Możesz dodatkowo rozjaśnić lub przyciemnić górę obrazu pod menu - wybierając kolor cienia na obrazie w tej sekcji, w Projektancie Bloggera, bez znajomości kodowania i jednym kliknięciem! W sekcji możesz dodać swój tekst powitalny oraz podlinkować przyciski.

Kolejna nowość jest taka, że tym razem ozdobne fonty na blogu są zainstalowane - tytuły sekcji nie są w formie obrazów! I nie są to czcionki od Google Fonts. Nie otrzymujesz plików tych czcionek razem z szablonem (czcionki nie są wraz z nim sprzedawane), jednak szablon z nich korzysta :) Dlatego więc możesz zmieniać te ozdobne tytuły (oczywiście tak, żeby nie były zbyt długie i wciąż estetycznie wyglądały) - wprowadzasz swój tekst do gadżetu i gotowe!

Dodatkowo Cheryl zawiera zupełnie inny układ sekcji Popularne Posty, nowy wygląd gadżetu Instagrama - znacznie różniący się od poprzednich moich szablonów na Bloggera.

Nowości w motywie premium na Bloggera Cheryl:

zainstalowane niestandardowe fonty w motywie - wyróżnisz się dzięki oryginalnym czcionkom, niedostępnym w Google Fonts!
◆ sekcja "Banner powitalny"- opisana wyżej;
◆ zupełnie inny wygląd "Menu" wraz z Nagłówkiem, gadżetów Strony i Lista Linków w stopce i kolumnie bocznej, Popularnych Postów i gadżetu Instagrama.

Oczywiście, Cheryl zawiera też wszystko to, co poprzedniczki - wliczając w to personalizowaną stronę Kontakt, którą otrzymasz razem z szablonem. Przedstawiam jej wygląd poniżej.


Tradycyjnie, jak w pozostałych moich motywach na Bloggera, w pakiecie z Cheryl otrzymujesz również: ulepszenia pod kątem SEO (szablon będzie wspierać pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce) oraz styl dla stron "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" oraz błędu 404, dzięki czemu czytelnik ma możliwość dalszego eksplorowania Twojej strony od razu (zmniejszają prawdopodobieństwo, że odwiedzający stronę ucieknie z niej całkiem, gdy zobaczy błąd) i wiele innych możliwości, charakterystycznych dla moich szablonów PREMIUM.

Cheryl - szablon na Bloggera PREMIUM - pełna lista funkcji

NOWOŚĆ! Nowa sekcja Banner powitalny z możliwością podlinkowania przycisków i wprowadzenia tekstu!
NOWOŚĆ! Ozdobne tytuły nie są obrazami - szablon posiada zainstalowane niestandardowe fonty - wyróżnisz się dzięki oryginalnym czcionkom, niedostępnym w Google Fonts!
NOWOŚĆ! Nowy wygląd gadżetu Obserwuj przez e-mail w specjalnej sekcji!
✔ Piękna strona statyczna Kontakt (oparta na gadżecie Formularz kontaktowy) - możesz wypełnić ją własnymi tekstami i podlinkować w menu :)
✔ Oryginalny gadżet "O mnie" - wykorzystaj kafelki i kieruj odwiedzających do Twoich najlepszych kategorii/oferty!
✔ Specjalna sekcja z gadżetem "Usługi lub kategorie" - pokaż swoje najmocniejsze strony!
✔ Nowe animowane elementy dekoracyjne (listki) - możesz zmienić ich kolory w Projektancie motywów Bloggera
✔ Ciekawe kafelki postów o oryginalnym układzie, kolumna boczna po prawej stronie (widoczna na stronie posta i stronie statycznej)
✔ Slider postów o nowym układzie, z oryginalną nawigacją i animacją po najechaniu
✔ Wyróżniony gadżet "Obserwuj przez e-mail" w kolumnie bocznej (możesz go wyróżnić ciekawym dwukolorowym tłem - kolory łatwo wybierzesz w Projektancie)
✔ Pasek górny z ikoną wyszukiwarki, menu, nagłówkiem i social ikonkami w wersji mobilnej
✔ Niestandardowe okienko wyszukiwania (pop-up)
✔ Menu w formie rozwijanej listy, z piękną wersją mobilną
✔ Gadżet "Podobne posty" - pod treścią posta, na jego stronie
✔ Niestandardowy gadżet "O mnie" w kolumnie bocznej
✔ Wyróżniony gadżet Popularne Posty w specjalnej sekcji nad kolumnami w stopce
✔ Przycisk "to the top"
✔ Niestandardowy gadżet Instagrama z animacją
✔ Niestandardowy wygląd strony "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Niestandardowy wygląd strony błędu 404 - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Menu "sticky" - widoczne cały czas podczas scrollowania strony
✔ Kolumna boczna blokująca się przy przewijaniu strony
✔ Poprawki kodu wpływające korzystnie na SEO
✔ Animacje po załadowaniu i podczas scrollowania strony!
✔ Pełna funkcjonalność i responsywność - prezentuje się pięknie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych!
✔ Rozbudowany Projektant motywów Bloggera - możesz zmienić wszystkie kolory i czcionki bez znajomości HTML!
✔ Ikony udostępniania pod postami (na stronie posta)
✔ Ładny wygląd stopki posta (po otwarciu posta)
✔ Ładny wygląd komentarzy (z przyciskami)
✔ Niestandardowe okienko cookies (informacja o ciasteczkach)
✔ Styl dla gadżetów: Strony, Obserwuj przez e-mail, Popularne posty, Polecany post, Wyszukiwarka, Etykiety, Lista linków oraz Archiwum (w formie rozwijanej listy)
✔ Automatyczne zwijanie postów
✔ Automatyczne okładki postówCo możesz zmienić w szablonie Cheryl za pomocą Projektanta?

Tak jak zawsze w moich szablonach - WSZYSTKO! Możesz całkowicie zmienić kolorystykę i to bez znajomości kodowania :) Wszystko w Projektancie motywów Bloggera! Przyświeca mi jeden cel: aby nie istniał żaden element, którego czcionki/kolorów nie możesz dostosować!

Możesz zmienić:

◆ wszystkie kolory: buttonów, tekstu, linków, teł i obramowań różnych elementów,
◆ rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa).

Ponadto, możesz:

◆ dodawać lub usuwać gadżety w dwóch przestrzeniach - w kolumnie bocznej i 3 kolumnach w stopce,
◆ dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
◆ zmienić liczbę postów wyświetlanych w sliderze postów,
◆ zmienić obrazowe tła (również na sam kolor) sekcji Banner powitalny i Popularne Posty - również w Projektancie motywów Bloggera,
◆ zmienić wszystkie obrazy będące okładkami w gadżetach specjalnych na stronie głównej bloga: "O mnie", "Usługi/kategorie" oraz na podstronie "Kontakt".

Przygotowałam dla Ciebie też nieco inną kolorystyczną wersję motywu Cheryl (screen poniżej), żeby pokazać Ci, jak bardzo możesz zmienić ten szablon, używając tylko i wyłącznie Projektanta motywów Bloggera. Nie zmieniałam już tylko czcionek, ale je także możesz zmienić - w 100% wszystkie, bez wyjątku!Motyw na Blogspota Cheryl - wymagania techniczne

Obrazy wstawiaj do posta w oryginalnym rozmiarze! Zobacz w instrukcji szablonu, jak to zrobić.
Minimalna szerokość obrazów w postach to 1200px.
➤ Wysokość nie ma znaczenia - możesz wstawiać obrazy zarówno pionowe, jak i poziome. Więcej na temat obrazów znajdziesz w instrukcji instalacji :)
➤ Obrazy szersze niż 1200px zostaną automatycznie zeskalowane (nie musisz ręcznie zmieniać ich rozmiaru przed załadowaniem).
➤ Wymagane przynajmniej 1 zdjęcie na post.
➤ Minimalna liczba znaków w poście: 320.
Musisz używać na blogu etykiet w postach, aby gadżety slider postów i podobne posty działały poprawnie.

Dodatkowe informacje

➤ Szablon stworzony tylko dla Bloggera - nie da się go wykorzystać na innych platformach, nie zadziała na Wordpressie, choć bardzo go przypomina :)
➤ Szerokość kolumn jest stała.
➤ Obrazy, tekst, logo nie są sprzedawane razem z szablonem. Zestaw logo pojawi się do kupienia niebawem - będziesz go mogła zakupić w moim sklepie.
➤ Po zakupie otrzymasz spakowany plik w formacie .ZIP. Potrzebujesz programu (np. WinRAR, 7zip), aby rozpakować ten plik. Po rozpakowaniu zobaczysz instrukcję i wszystkie niezbędne pliki :)

Instalacja

Do szablonu dołączam pełną dokumentację - instrukcję instalacji krok po kroku, wraz z poradami, wskazówkami, więc bez problemu go zainstalujesz u siebie i dostosujesz :) A wszystko to po polsku - jeśli do tej pory męczyłaś się z instalacją zagranicznych motywów i ich instrukcjami napisanymi "niby po angielsku", niezrozumiałymi dla Ciebie, to instalacja tego motywu będzie dla Ciebie przyjemnością! Cały szablon jest zbudowany w ten sposób, abyś mogła szybko i bezproblemowo dokonywać zmian - wystarczy Ci do tego Projektant motywów Bloggera.

Wsparcie techniczne

◆ Szablony nie obejmują usługi instalacji, są do samodzielnej instalacji, tzn. że nie zainstaluję motywu za Ciebie (chyba, że kupisz wraz z szablonem usługę instalacji dostępną w moim sklepie).
◆ Jeśli masz pytania techniczne odnośnie instalacji, dołącz do grupy na Facebooku, gdzie udzielam bezpłatnie wsparcia i odpowiadam na pytania. Dzięki temu moje odpowiedzi będą służyć też innym :)
Gwarantuję, że nie zostaniesz sama ze swoimi problemami ani z rozsypanym blogiem! Zawsze odpowiadam, doradzam, jestem tu dla Ciebie! Moim celem nie jest to, żebyś kupiła motyw i trzymała go na dysku, ale byś mogła cieszyć się piękną stroną na Bloggerze - zależy mi więc na tym, aby instalacja przebiegła poprawnie do samego końca, nawet gdy napotkasz po drodze problemy ❣️

Licencja

Cheryl jest dostępny wyłącznie w wersji premium na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz wykorzystać motyw na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Możliwość zakupienia pasującego logo - sprawdź teraz!

Do Cheryl stworzyłam też zestaw pasujących logo. Jeden i drugi zestaw możesz zamówić w dokładnie takiej samej kolorystyce, jak w wersji demonstracyjnej szablonu :) Możesz wybrać też zupełnie inną paletę, a jeśli wolisz swoje, zupełnie inne kolory - skontaktuj się ze mną w sprawie wyceny, na pewno się dogadamy! ❣️ Sprawdź dostępne wzory logo!

https://brandandblogger.shoplo.com/kategoria/zestawy-logo/zestaw-logo-cheryl

Masz pytania? Super! Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Sprawdź FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania - być może znajdziesz tam odpowiedź! Jeśli nie, śmiało pytaj na: kontakt@brandandblogger.pl

No i najważniejsze...

Koniecznie daj mi znać, co myślisz o tym szablonie, a jeśli zdecydujesz się go nabyć - pochwal się efektem! Możesz mnie też oznaczyć na Instagramie - wszystkie formy mile widziane ❤

https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/

Brak komentarzy