// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Amber
Zobacz
Naomi
Zobacz
Stella
Zobacz
Sarah
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Blogger piękny niczym Wordpress? Tak, to możliwe! Przedstawiam Ci Penelope - mój najnowszy motyw na Bloggera (Blogspota), który od dnia dzisiejszego jest już w sklepiku. To mój drugi szablon (pierwszym był Primrose), który pozwoli Ci maksymalnie upodobnić Bloggera do Wordpressa, dzięki czemu możesz się cieszyć piękną, profesjonalnie wyglądającą stroną na Bloggerze i nigdzie nie musisz się przenosić! :) Jeśli śledzisz mnie na Instagramie, to zapewne spodziewałaś się tego motywu, gdyż jego zajawkę opublikowałam jakiś czas temu. Zaraz po tym, po raz kolejny zalała mnie fala wiadomości 😍, wiele osób pisało do mnie między innymi o tym, że takich szablonów ngdzie nie ma 😍, co tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że Blogger piękny niczym Wordpress był strzałem w dziesiątkę. Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z Penelope i do zobaczenia go na żywo, w akcji!

Blogger piękny niczym Wordpress - poznaj Penelope! Motyw premium na Bloggera (Blogspota)

Zawartością gadżetów Penelope przypomina nieco Primrose, jednak cechuje się kompletnie innym designem. Zacznijmy od cech wspólnych. Motyw ten również zawiera slider (działający w oparciu o wybraną etykietę), gadżet podobne posty (na stronie posta, pod jego treścią), ciekawe animacje oraz blokujące się elementy (menu i kolumna boczna) przy scrollowaniu, okienko wyszukiwania pop-up,  niestandardowy gadżet "O mnie" (z social ikonkami, w kolumnie bocznej oraz w stopce strony) oraz ulepszony gadżet Instagrama. Sekcje na stronie głównej są również podobne do Primrose. Niby sporo elementów jest wspólnych, a jednak Penelope jest tak bardzo innym szablonem! Wszystko to zasługa oryginalnego designu. Takiego motywu na Bloggera jeszcze nie widziałaś - iście w Wordpressowym stylu!

Szablon na Bloggera Penelope - odkryj motyw nowej generacji!

Szablon jest naszpikowany ciekawymi efektami i animacjami (animowane elementy dekoracyjne, nowa animacja w sliderze czy sekcji usług), slider ma totalnie nietypowy kształt i wygląd (zupełnie nowa forma nawigacji), a ponadto niektóre elementy otrzymały zdobienia teksturą w kolorze rose metalic! Otrzymujesz ją razem z szablonem, a wszystkie elementy, które widzisz nią obramowane, dokładnie w takim obramowaniu pojawią się u Ciebie na stronie :) Zdobienia te sprawiają, że szablon prezentuje się elegancko i profesjonalnie. Możesz je zobaczyć na grafice poniżej, ale najlepiej zobaczyć to na żywo na blogu z szablonem. Jeśli chcesz zamiast tej tekstury nadać obramowaniom jednolity kolor, możesz to zrobić dosłownie kilkoma kliknięciami w Projektancie motywów Bloggera - bez znajomości kodowania! Instrukcja pokaże Ci krok po kroku, jak tych zmian dokonać.

Nie zabrakło też nowej animacji w gadżecie Instagrama oraz nowego, oryginalnego wyglądu dla postów. Wygląd postów, który widzisz na stronie głównej, pojawi się również na stronach etykiet i archiwum oraz stronie wyników wyszukiwania. Kolumna boczna jest widoczna tylko na stronie pojedynczego posta czy strony statycznej. Podobnie jak w Primrose, razem z szablonem, otrzymujesz już zainstalowane, ozdobne nagłówki gadżetów, które widzisz na podglądzie: "Poznajmy się", "Najnowsze na blogu", "Popularne Posty" oraz "Kontakt" (na specjalnej podstronie z formularzem kontaktowym).

Nowości w motywie premium na Bloggera Penelope:

dodatkowe menu po lewej i prawej stronie nagłówka - idealne dla blogów z dużą ilością podstron i kategorii, z łatwością możesz je włączyć lub wyłączyć w każdej chwili - Ty decydujesz, czy chcesz z niego korzystać!
◆ sekcja "Usługi / kategorie" (pod sliderem postów) - dzięki temu gadżetowi możesz łatwo wyróżnić swoje 3 wybrane usługi/produkty/kategorie na blogu, z którymi najbardziej chcesz dotrzeć do potencjalnych odwiedzających; zwróć uwagę, jak ciekawie prezentuje się animacja po najechaniu kategorii!
◆ sekcja "O mnie" (pod sekcją "Usługi / kategorie") - specjalny gadżet powitania (zatytułowany "Witaj!") o zupełnie nowym wyglądzie - ozdobiony emblematem (jeśli posiadasz takie logo, możesz je tam wstawić, jeśli nie - mogę zaoferować swoje zestawy logo), z 2 kafelkami (obrazami), które możesz podlinkować do dowolnych podstron i nadać im tytuł po najechaniu,
personalizowana strona "Kontakt" - po wklejeniu kodu na jedną z Twoich stron statycznych, Twoja zakładka "Kontakt" zamieni się w personalizowaną stronę z formularzem kontaktowym, pasującym do całego motywu.

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda strona Kontakt, którą otrzymasz razem z szablonem.


Z Penelope otrzymasz również wszystko to, co najlepsze w moich poprzednich szablonach (motywach) na Bloggera: ulepszenia pod kątem SEO (Penelope będzie wspierać pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce) oraz styl dla stron "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" oraz błędu 404, dzięki czemu czytelnik ma możliwość dalszego eksplorowania Twojej strony od razu. Penelope zawiera też szereg animacji i efektów charakterystycznych dla moich szablonów PREMIUM.

Penelope - szablon na Bloggera PREMIUM - pełna lista funkcji

NOWOŚĆ! Dodatkowe menu po obu stronach nagłówka - Ty decydujesz, czy chcesz z niego korzystać, czy nie i możesz z łatwością w każdej chwili to zmienić!
NOWOŚĆ! Piękna strona statyczna Kontakt (oparta na gadżecie Formularz kontaktowy) - możesz wypełnić ją własnymi tekstami i podlinkować w menu :)
NOWOŚĆ! Oryginalny gadżet "O mnie" pod sliderem - wykorzystaj kafelki i kieruj odwiedzających do Twoich najlepszych kategorii/oferty!
NOWOŚĆ! Specjalna sekcja z gadżetem "Usługi lub kategorie" - pokaż swoje najmocniejsze strony!
NOWOŚĆ! Animowane elementy dekoracyjne - możesz zmienić ich kolory w Projektancie motywów Bloggera
NOWOŚĆ! Zdobienia w kolorze rose metalic, które są już wbudowane w szablon - nie musisz nic robić, aby się pojawiły i możesz w każdej chwili je zmienić na dowolny kolor, używając tylko Projektanta motywów Bloggera!
✔ Ciekawe kafelki postów o oryginalnym układzie, kolumna boczna po prawej stronie (widoczna na stronie posta i stronie statycznej)
✔ Slider postów z oryginalną nawigacją i animacją po najechaniu
✔ Wyróżniony gadżet "Obserwuj przez e-mail" w kolumnie bocznej (możesz go wyróżnić ciekawym dwukolorowym tłem - kolory łatwo wybierzesz w Projektancie)
✔ Pasek górny z social ikonkami, ikoną wyszukiwarki i menu
✔ Niestandardowe okienko wyszukiwania (pop-up)
✔ Oba menu (na pasku górnym i przy nagłówku) w formie rozwijanej listy, z piękną wersją mobilną
✔ Gadżet "Podobne posty" - pod treścią post, na jego stronie
✔ Niestandardowy gadżet "O mnie" w kolumnie bocznej oraz stopce posta (z social ikonami i możliwością dodania obrazu/logo)
✔ Wyróżniony gadżet Popularne Posty w specjalnej sekcji nad kolumnami w stopce
✔ Przycisk "to the top"
✔ Niestandardowy gadżet Instagrama z animacją
✔ Niestandardowy wygląd strony "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Niestandardowy wygląd strony błędu 404 - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Menu "sticky" - widoczne cały czas podczas scrollowania strony
✔ Kolumna boczna blokująca się przy przewijaniu strony
✔ Poprawki kodu wpływające korzystnie na SEO
✔ Animacje po załadowaniu i podczas scrollowania strony!
✔ Pełna funkcjonalność i responsywność - prezentuje się pięknie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych!
✔ Rozbudowany Projektant motywów Bloggera - możesz zmienić wszystkie kolory i czcionki bez znajomości HTML!
✔ Ikony udostępniania pod postami (na stronie posta)
✔ Ładny wygląd stopki posta (po otwarciu posta)
✔ Ładny wygląd komentarzy (z przyciskami)
✔ Niestandardowe okienko cookies (informacja o ciasteczkach)
✔ Styl dla gadżetów: Strony, Obserwuj przez e-mail, Popularne posty, Polecany post, Wyszukiwarka, Etykiety, Lista linków oraz Archiwum (w formie rozwijanej listy)
✔ Automatyczne zwijanie postów
✔ Automatyczne okładki postów


Co możesz zmienić w szablonie Penelope za pomocą Projektanta?

Przy tworzeniu Projektanta motywów Bloggera mam zawsze jeden cel: aby nie istniał żaden element, którego czcionki/kolorów nie możesz dostosować! Dlatego możesz całkowicie zmienić kolorystykę w tym motywie i to bez znajomości kodowania :) Wszystko w Projektancie!

Możesz zmienić:

◆ wszystkie kolory: buttonów, tekstu, linków, teł i obramowań różnych elementów, w tym również obramowanie teksturą rose metalic możesz zmienić na dowolny kolor,
◆ rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa).

Ponadto, możesz:

◆ dodawać lub usuwać gadżety w dwóch przestrzeniach - w kolumnie bocznej i 3 kolumnach w stopce,
◆ dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
◆ zmienić liczbę postów wyświetlanych w sliderze postów,
◆ zmienić wszystkie obrazy będące okładkami w gadżetach specjalnych na stronie głównej bloga: "O mnie", "Usługi/kategorie" oraz na podstronie "Kontakt,
◆ zmienić obrazy w tle w następujących sekcjach: usługi/kategorie oraz sekcja Popularnych postów, możesz też zrezygnować z obrazów i wybrać kolor tła w Projektancie - na wszystko dostajesz pełną instrukcję i poradzisz sobie sama!

Na szybko przeklikałam część kolorów, żeby pokazać Penelope w zupełnie innych kolorach (screen poniżej), jednak to tylko ułamek możliwości, jakie daje Projektant motywów Bloggera w tym szablonie.

Motyw na Blogspota Penelope - wymagania techniczne

Obrazy wstawiaj do posta w oryginalnym rozmiarze! Zobacz w instrukcji szablonu, jak to zrobić.
Minimalna szerokość obrazów w postach to 1350px.
➤ Wysokość nie ma znaczenia - możesz wstawiać obrazy zarówno pionowe, jak i poziome.
➤ Obrazy szersze niż 1350px zostaną automatycznie zeskalowane (nie musisz ręcznie zmieniać ich rozmiaru przed załadowaniem).
➤ Wymagane przynajmniej 1 zdjęcie na post.
➤ Minimalna liczba znaków w poście: 320.
Musisz używać na blogu etykiet w postach, aby gadżety slider postów i podobne posty działały poprawnie.

Dodatkowe informacje

➤ Szablon stworzony tylko dla Bloggera - nie da się go wykorzystać na innych platformach, nie zadziała na Wordpressie, choć bardzo go przypomina :)
➤ Szerokość kolumn jest stała.
➤ Obrazy, tekst, logo nie są sprzedawane razem z szablonem. Logo, a nawet zestaw logo (z emblematem) dla swojego bloga możesz zakupić w moim sklepiku.
➤ Po zakupie otrzymasz spakowany plik w formacie .RAR. Potrzebujesz programu (np. WinRAR, 7zip), aby rozpakować ten plik. Po rozpakowaniu zobaczysz instrukcję i wszystkie niezbędne pliki :)

Instalacja

Do szablonu dołączam pełną dokumentację - instrukcję instalacji krok po kroku, wraz z poradami, wskazówkami, więc bez problemu go zainstalujesz u siebie i dostosujesz :) A wszystko to po polsku - jeśli do tej pory męczyłaś się z instalacją zagranicznych motywów i ich instrukcjami napisanymi "niby po angielsku", niezrozumiałymi dla Ciebie, to instalacja tego motywu będzie dla Ciebie przyjemnością! Cały szablon jest zbudowany w ten sposób, abyś mogła szybko i bezproblemowo dokonywać zmian - wystarczy Ci do tego Projektant motywów Bloggera.

Licencja

Penelope jest dostępny wyłącznie w wersji premium na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz wykorzystać motyw na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Wsparcie techniczne

◆ Szablony nie obejmują mojego, indywidualnego wsparcia technicznego, tzn. że nie zainstaluję go za Ciebie (chyba, że kupisz wraz z szablonem usługę instalacji dostępną w moim sklepiku).
◆ Jeśli masz pytania techniczne odnośnie instalacji tego szablonu, zostaw je proszę w komentarzu pod postem z szablonem lub dołącz do grupy na Facebooku, gdzie udzielam bezpłatnie wsparcia i odpowiadam na pytania. Dzięki temu moje odpowiedzi będą służyć też innym :)

Możliwość zakupienia pasującego logo - sprawdź teraz!

Tego jeszcze nie było! Dostaję od Was naprawdę sporo zapytań, czy mogę przerobić Wam logo z szablonu na Wasze własne (z własną nazwą/tekstem), dlatego postanowiłam stworzyć taki produkt! Możesz wybrać, jak bardzo rozszerzonego zestawu potrzebujesz. Sprawdź dostępne wzory logo!
https://www.etsy.com/shop/BrandAndBlogger

No i najważniejsze...

Koniecznie daj mi znać, co myślisz o tym szablonie, a jeśli zdecydujesz się go nabyć - pochwal się efektem! Możesz mnie też oznaczyć na Instagramie - wszystkie formy mile widziane ❤

https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/

Brak komentarzy