// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Blogger piękny niczym Wordpress? Tak, to możliwe! Przedstawiam Ci Penelope - mój najnowszy motyw na Bloggera (Blogspota), który od dnia dzisiejszego jest już w sklepiku. To mój drugi szablon (pierwszym był Primrose), który pozwoli Ci maksymalnie upodobnić Bloggera do Wordpressa, dzięki czemu możesz się cieszyć piękną, profesjonalnie wyglądającą stroną na Bloggerze i nigdzie nie musisz się przenosić! :) Jeśli śledzisz mnie na Instagramie, to zapewne spodziewałaś się tego motywu, gdyż jego zajawkę opublikowałam jakiś czas temu. Zaraz po tym, po raz kolejny zalała mnie fala wiadomości 😍, wiele osób pisało do mnie między innymi o tym, że takich szablonów ngdzie nie ma 😍, co tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że Blogger piękny niczym Wordpress był strzałem w dziesiątkę. Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z Penelope i do zobaczenia go na żywo, w akcji!

Blogger piękny niczym Wordpress - poznaj Penelope! Motyw premium na Bloggera (Blogspota)

Zawartością gadżetów Penelope przypomina nieco Primrose, jednak cechuje się kompletnie innym designem. Zacznijmy od cech wspólnych. Motyw ten również zawiera slider (działający w oparciu o wybraną etykietę), gadżet podobne posty (na stronie posta, pod jego treścią), ciekawe animacje oraz blokujące się elementy (menu i kolumna boczna) przy scrollowaniu, okienko wyszukiwania pop-up,  niestandardowy gadżet "O mnie" (z social ikonkami, w kolumnie bocznej oraz w stopce strony) oraz ulepszony gadżet Instagrama. Sekcje na stronie głównej są również podobne do Primrose. Niby sporo elementów jest wspólnych, a jednak Penelope jest tak bardzo innym szablonem! Wszystko to zasługa oryginalnego designu. Takiego motywu na Bloggera jeszcze nie widziałaś - iście w Wordpressowym stylu!

Szablon na Bloggera Penelope - odkryj motyw nowej generacji!

Szablon jest naszpikowany ciekawymi efektami i animacjami (animowane elementy dekoracyjne, nowa animacja w sliderze czy sekcji usług), slider ma totalnie nietypowy kształt i wygląd (zupełnie nowa forma nawigacji), a ponadto niektóre elementy otrzymały zdobienia teksturą w kolorze rose metalic! Otrzymujesz ją razem z szablonem, a wszystkie elementy, które widzisz nią obramowane, dokładnie w takim obramowaniu pojawią się u Ciebie na stronie :) Zdobienia te sprawiają, że szablon prezentuje się elegancko i profesjonalnie. Możesz je zobaczyć na grafice poniżej, ale najlepiej zobaczyć to na żywo na blogu z szablonem. Jeśli chcesz zamiast tej tekstury nadać obramowaniom jednolity kolor, możesz to zrobić dosłownie kilkoma kliknięciami w Projektancie motywów Bloggera - bez znajomości kodowania! Instrukcja pokaże Ci krok po kroku, jak tych zmian dokonać.

Nie zabrakło też nowej animacji w gadżecie Instagrama oraz nowego, oryginalnego wyglądu dla postów. Wygląd postów, który widzisz na stronie głównej, pojawi się również na stronach etykiet i archiwum oraz stronie wyników wyszukiwania. Kolumna boczna jest widoczna tylko na stronie pojedynczego posta czy strony statycznej. Podobnie jak w Primrose, razem z szablonem, otrzymujesz już zainstalowane, ozdobne nagłówki gadżetów, które widzisz na podglądzie: "Poznajmy się", "Najnowsze na blogu", "Popularne Posty" oraz "Kontakt" (na specjalnej podstronie z formularzem kontaktowym).

Nowości w motywie premium na Bloggera Penelope:

dodatkowe menu po lewej i prawej stronie nagłówka - idealne dla blogów z dużą ilością podstron i kategorii, z łatwością możesz je włączyć lub wyłączyć w każdej chwili - Ty decydujesz, czy chcesz z niego korzystać!
◆ sekcja "Usługi / kategorie" (pod sliderem postów) - dzięki temu gadżetowi możesz łatwo wyróżnić swoje 3 wybrane usługi/produkty/kategorie na blogu, z którymi najbardziej chcesz dotrzeć do potencjalnych odwiedzających; zwróć uwagę, jak ciekawie prezentuje się animacja po najechaniu kategorii!
◆ sekcja "O mnie" (pod sekcją "Usługi / kategorie") - specjalny gadżet powitania (zatytułowany "Witaj!") o zupełnie nowym wyglądzie - ozdobiony emblematem (jeśli posiadasz takie logo, możesz je tam wstawić, jeśli nie - mogę zaoferować swoje zestawy logo), z 2 kafelkami (obrazami), które możesz podlinkować do dowolnych podstron i nadać im tytuł po najechaniu,
personalizowana strona "Kontakt" - po wklejeniu kodu na jedną z Twoich stron statycznych, Twoja zakładka "Kontakt" zamieni się w personalizowaną stronę z formularzem kontaktowym, pasującym do całego motywu.

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda strona Kontakt, którą otrzymasz razem z szablonem.


Z Penelope otrzymasz również wszystko to, co najlepsze w moich poprzednich szablonach (motywach) na Bloggera: ulepszenia pod kątem SEO (Penelope będzie wspierać pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce) oraz styl dla stron "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" oraz błędu 404, dzięki czemu czytelnik ma możliwość dalszego eksplorowania Twojej strony od razu. Penelope zawiera też szereg animacji i efektów charakterystycznych dla moich szablonów PREMIUM.

Penelope - szablon na Bloggera PREMIUM - pełna lista funkcji

NOWOŚĆ! Dodatkowe menu po obu stronach nagłówka - Ty decydujesz, czy chcesz z niego korzystać, czy nie i możesz z łatwością w każdej chwili to zmienić!
NOWOŚĆ! Piękna strona statyczna Kontakt (oparta na gadżecie Formularz kontaktowy) - możesz wypełnić ją własnymi tekstami i podlinkować w menu :)
NOWOŚĆ! Oryginalny gadżet "O mnie" pod sliderem - wykorzystaj kafelki i kieruj odwiedzających do Twoich najlepszych kategorii/oferty!
NOWOŚĆ! Specjalna sekcja z gadżetem "Usługi lub kategorie" - pokaż swoje najmocniejsze strony!
NOWOŚĆ! Animowane elementy dekoracyjne - możesz zmienić ich kolory w Projektancie motywów Bloggera
NOWOŚĆ! Zdobienia w kolorze rose metalic, które są już wbudowane w szablon - nie musisz nic robić, aby się pojawiły i możesz w każdej chwili je zmienić na dowolny kolor, używając tylko Projektanta motywów Bloggera!
✔ Ciekawe kafelki postów o oryginalnym układzie, kolumna boczna po prawej stronie (widoczna na stronie posta i stronie statycznej)
✔ Slider postów z oryginalną nawigacją i animacją po najechaniu
✔ Wyróżniony gadżet "Obserwuj przez e-mail" w kolumnie bocznej (możesz go wyróżnić ciekawym dwukolorowym tłem - kolory łatwo wybierzesz w Projektancie)
✔ Pasek górny z social ikonkami, ikoną wyszukiwarki i menu
✔ Niestandardowe okienko wyszukiwania (pop-up)
✔ Oba menu (na pasku górnym i przy nagłówku) w formie rozwijanej listy, z piękną wersją mobilną
✔ Gadżet "Podobne posty" - pod treścią post, na jego stronie
✔ Niestandardowy gadżet "O mnie" w kolumnie bocznej oraz stopce posta (z social ikonami i możliwością dodania obrazu/logo)
✔ Wyróżniony gadżet Popularne Posty w specjalnej sekcji nad kolumnami w stopce
✔ Przycisk "to the top"
✔ Niestandardowy gadżet Instagrama z animacją
✔ Niestandardowy wygląd strony "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Niestandardowy wygląd strony błędu 404 - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Menu "sticky" - widoczne cały czas podczas scrollowania strony
✔ Kolumna boczna blokująca się przy przewijaniu strony
✔ Poprawki kodu wpływające korzystnie na SEO
✔ Animacje po załadowaniu i podczas scrollowania strony!
✔ Pełna funkcjonalność i responsywność - prezentuje się pięknie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych!
✔ Rozbudowany Projektant motywów Bloggera - możesz zmienić wszystkie kolory i czcionki bez znajomości HTML!
✔ Ikony udostępniania pod postami (na stronie posta)
✔ Ładny wygląd stopki posta (po otwarciu posta)
✔ Ładny wygląd komentarzy (z przyciskami)
✔ Niestandardowe okienko cookies (informacja o ciasteczkach)
✔ Styl dla gadżetów: Strony, Obserwuj przez e-mail, Popularne posty, Polecany post, Wyszukiwarka, Etykiety, Lista linków oraz Archiwum (w formie rozwijanej listy)
✔ Automatyczne zwijanie postów
✔ Automatyczne okładki postów


Co możesz zmienić w szablonie Penelope za pomocą Projektanta?

Przy tworzeniu Projektanta motywów Bloggera mam zawsze jeden cel: aby nie istniał żaden element, którego czcionki/kolorów nie możesz dostosować! Dlatego możesz całkowicie zmienić kolorystykę w tym motywie i to bez znajomości kodowania :) Wszystko w Projektancie!

Możesz zmienić:

◆ wszystkie kolory: buttonów, tekstu, linków, teł i obramowań różnych elementów, w tym również obramowanie teksturą rose metalic możesz zmienić na dowolny kolor,
◆ rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa).

Ponadto, możesz:

◆ dodawać lub usuwać gadżety w dwóch przestrzeniach - w kolumnie bocznej i 3 kolumnach w stopce,
◆ dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
◆ zmienić liczbę postów wyświetlanych w sliderze postów,
◆ zmienić wszystkie obrazy będące okładkami w gadżetach specjalnych na stronie głównej bloga: "O mnie", "Usługi/kategorie" oraz na podstronie "Kontakt,
◆ zmienić obrazy w tle w następujących sekcjach: usługi/kategorie oraz sekcja Popularnych postów, możesz też zrezygnować z obrazów i wybrać kolor tła w Projektancie - na wszystko dostajesz pełną instrukcję i poradzisz sobie sama!

Na szybko przeklikałam część kolorów, żeby pokazać Penelope w zupełnie innych kolorach (screen poniżej), jednak to tylko ułamek możliwości, jakie daje Projektant motywów Bloggera w tym szablonie.

Motyw na Blogspota Penelope - wymagania techniczne

Obrazy wstawiaj do posta w oryginalnym rozmiarze! Zobacz w instrukcji szablonu, jak to zrobić.
Minimalna szerokość obrazów w postach to 1350px.
➤ Wysokość nie ma znaczenia - możesz wstawiać obrazy zarówno pionowe, jak i poziome.
➤ Obrazy szersze niż 1350px zostaną automatycznie zeskalowane (nie musisz ręcznie zmieniać ich rozmiaru przed załadowaniem).
➤ Wymagane przynajmniej 1 zdjęcie na post.
➤ Minimalna liczba znaków w poście: 320.
Musisz używać na blogu etykiet w postach, aby gadżety slider postów i podobne posty działały poprawnie.

Dodatkowe informacje

➤ Szablon stworzony tylko dla Bloggera - nie da się go wykorzystać na innych platformach, nie zadziała na Wordpressie, choć bardzo go przypomina :)
➤ Szerokość kolumn jest stała.
➤ Obrazy, tekst, logo nie są sprzedawane razem z szablonem. Logo, a nawet zestaw logo (z emblematem) dla swojego bloga możesz zakupić w moim sklepiku.
➤ Po zakupie otrzymasz spakowany plik w formacie .RAR. Potrzebujesz programu (np. WinRAR, 7zip), aby rozpakować ten plik. Po rozpakowaniu zobaczysz instrukcję i wszystkie niezbędne pliki :)

Instalacja

Do szablonu dołączam pełną dokumentację - instrukcję instalacji krok po kroku, wraz z poradami, wskazówkami, więc bez problemu go zainstalujesz u siebie i dostosujesz :) A wszystko to po polsku - jeśli do tej pory męczyłaś się z instalacją zagranicznych motywów i ich instrukcjami napisanymi "niby po angielsku", niezrozumiałymi dla Ciebie, to instalacja tego motywu będzie dla Ciebie przyjemnością! Cały szablon jest zbudowany w ten sposób, abyś mogła szybko i bezproblemowo dokonywać zmian - wystarczy Ci do tego Projektant motywów Bloggera.

Licencja

Penelope jest dostępny wyłącznie w wersji premium na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz wykorzystać motyw na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Wsparcie techniczne

◆ Szablony nie obejmują mojego, indywidualnego wsparcia technicznego, tzn. że nie zainstaluję go za Ciebie (chyba, że kupisz wraz z szablonem usługę instalacji dostępną w moim sklepiku).
◆ Jeśli masz pytania techniczne odnośnie instalacji tego szablonu, zostaw je proszę w komentarzu pod postem z szablonem lub dołącz do grupy na Facebooku, gdzie udzielam bezpłatnie wsparcia i odpowiadam na pytania. Dzięki temu moje odpowiedzi będą służyć też innym :)

Możliwość zakupienia pasującego logo - sprawdź teraz!

Tego jeszcze nie było! Dostaję od Was naprawdę sporo zapytań, czy mogę przerobić Wam logo z szablonu na Wasze własne (z własną nazwą/tekstem), dlatego postanowiłam stworzyć taki produkt! Możesz wybrać, jak bardzo rozszerzonego zestawu potrzebujesz. Sprawdź dostępne wzory logo!
https://www.etsy.com/shop/BrandAndBlogger

No i najważniejsze...

Koniecznie daj mi znać, co myślisz o tym szablonie, a jeśli zdecydujesz się go nabyć - pochwal się efektem! Możesz mnie też oznaczyć na Instagramie - wszystkie formy mile widziane ❤

https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/

Brak komentarzy