// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Amber
Zobacz
Naomi
Zobacz
Stella
Zobacz
Sarah
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy


Nie ma Twojego pytania? Napisz do mnie i zapytaj!

Jeśli nie znalazłaś na tej stronie odpowiedzi, których szukasz, śmiało pytaj na: kontakt@brandandblogger.pl

1. Czy mogę prosić o zainstalowanie szablonu na moim blogu?

Wszystkie moje szablony na Bloggera są przygotowane do samodzielnej instalacji, a po zakupie możesz liczyć na moje pełne wsparcie, jeśli masz jakieś problemy podczas procesu instalacji - zawsze chętnie pomogę, podpowiem, w czym może tkwić problem. Jeśli jednak dojdziesz do wniosku, że nie chcesz instalować szablonu samodzielnie, możesz dokupić usługę instalacji - wówczas zrobię wszystko za Ciebie.


2. Nie mam pomysłu na to, jak dostosować szablon do swojej tematyki/marki. Czy możesz mi pomóc?

Jeśli nie masz pomysłu na to, jakie kolory ustawić w motywie, aby nowy szablon pasował do zawartości na Twoim blogu, ani  nie masz pomysłu na zawartość wbudowanych w szablon gadżetów (nie wiesz, co tam wstawić, żeby było WOW), mogę zrobić to wszystko za Ciebie! Sprawdź usługę Metamorfoza strony.

3. Co zawiera instrukcja instalacji szablonu?

Do każdego szablonu, darmowego i płatnego, załączam bardzo szczegółową instrukcję, która zawsze składa się z 4 części:

 • część 1: "Informacje o szablonie" - w tej części dostaniesz porcję wskazówek, jak przygotować się do instalacji, aby poszło sprawnie.
 • część 2: "Instalacja szablonu - krok po kroku" - tutaj pokażę Ci, jak krok po kroku przejść przez proces instalacji szablonu - zainstalujemy go razem :)
 • część 3: "Pisanie postów - wskazówki" - w tej części dowiesz się, jakie są minimalne wymagania odnośnie obrazów, aby szablon działał poprawnie, jak należy je wstawiać do postów, itd. To właśnie tutaj dowiesz się, jak proste jest pisanie bloga po zainstalowaniu mojego szablonu, bo wiele rzeczy dopasuje Ci się samoistnie :)
 • część 4: "FAQ - najczęstsze problemy" - ta część pomoże Ci rozwiązać problemy, z którymi możesz spotkać się w przyszłości zawsze, tak długo, jak długo posiadasz bloga na Bloggerze. Jest to taki uniwersalny poradnik, który pomoże Ci poradzić sobie z nimi, bez angażowania specjalistów. Dasz radę sama! :)

4. Co mogę zmienić w szablonie dla Bloggera?

Dokładne informacje, co możesz zmienić w danym szablonie, znajdziesz zawsze podane przy każdym motywie. Możesz zmienić:
 • kolory buttonów, tekstu, teł i obramowań różnych elementów - wszystko w Projektancie motywów Bloggera, bez znajomości kodowania!
 • rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa) - w Projektancie motywów Bloggera, bez znajomości kodowania!
 • dodawać lub usuwać gadżety (każdy szablon ma specjalną przestrzeń przeznaczoną dla gadżetów, jak kolumna boczna, stopka, itd.),
 • dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
 • wymienić wszystkie obrazy w gadżetach (również te obrazy w tle sekcji) na swoje własne obrazy,
 • liczbę postów wyświetlanych w gadżecie slider postów, jeśli szablon takowy posiada.


5. Chcę zmienić inne rzeczy w szablonie na Bloggera, jak np. szerokość slidera, itd. Czy możesz to zmienić dla mnie?

Oczywiście! ❤ Napisz do mnie, podaj nazwę szablonu i opisz zmiany, jakich chciałabyś dokonać, a prześlę wycenę :) Adres e-mail: kontakt@brandandblogger.pl

6. Czy mogę zmienić kolor tła w szablonie Bloggera na wzorek (tło obrazkowe), a nie na inny kolor?

Jeśli szablon ma taką możliwość (widzisz na podglądzie obrazy w tle) zrobisz to bez problemu z poziomu Projektanta motywów Bloggera. W przypadku innych szablonów napisz do mnie - tak drobne zmiany nie będą wiele kosztować! ❤ Adres e-mail: kontakt@brandandblogger.pl

7. Czy mogę użyć Twojego motywu na Bloggera dla stron założonych na Wordpress.com lub Wordpress.org?

Niestety, nie. Motywy na Bloggera działają tylko i wyłącznie na Bloggerze. Musisz posiadać stronę na Bloggerze, aby móc korzystać z moich szablonów.

8. Nie utworzyłam kopii zapasowej swojego bloga i straciłam treści. Co teraz? Czy możesz mi to naprawić?

Rekomenduję tworzenie regularnie kopii zapasowych Twojego bloga. Jako właściciel bloga, powinnaś robić to regularnie. W szczególności przed rozpoczęciem instalacji nowego motywu rekomenduję stworzenie kopii zapasowej zawartości wszystkich gadżetów. Dokładne informacje na ten temat znajdziesz również w instrukcji instalacji, po dokonaniu zakupu lub po pobraniu darmowego motywu.

9. Czy mogę usunąć Twój podpis ze stopki szablonu?

Każdy szablon jest objęty prawami autorskimi i dotyczy to zarówno płatnych, jak i darmowych szablonów. Na mocy tych praw zabronione jest modyfikowanie i usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu na Bloggera. Wszystkie moje szablony zostały przed tym zabezpieczone - jeśli złamiesz ten warunek i dokonasz modyfikacji, usuwając informację o autorze, Twoja strona przestanie działać. Proszę, szanuj prawa autorskie.

10. Na jakiej licencji dostarczasz szablony darmowe / płatne na Bloggera?

Licencja jest bardzo klarowna i zawarta w każdej instrukcji instalacji szablonu. Nie możesz odsprzedawać ani udostępniać nabytych w moich sklepie szablonów. Nie możesz modyfikować, kopiować całości szablonu lub części jego kodu, by stworzyć nowy szablon, który udostępnisz osobom trzecim jako darmowy lub płatny produkt. Pełna treść licencji dostępna jest tutaj.