// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące moich produktów :)

Czy mogę prosić o zainstalowanie szablonu na moim blogu?

Niestety, nie oferuję takich usług. Musisz zainstalować szablon samodzielnie w oparciu o dołączoną do niego instrukcję instalacji. Każdy z moich szablonów na Bloggera zawiera bardzo dokładną i jasną instrukcję, która pomoże Ci zainstalować szablon szybko i bezboleśnie :) Oczywiście, w przypadku szablonów płatnych z mojego sklepiku na Etsy, możesz zawsze skontaktować się ze mną, jeśli masz jakieś problemy podczas procesu instalacji - zawsze chętnie pomogę, podpowiem, w czym może tkwić problem. Nie gwarantuję jednak takiego wsparcia w przypadku szablonów darmowych.

Co zawiera instrukcja instalacji szablonu?

Do każdego szablonu, darmowego i płatnego, załączam bardzo szczegółową instrukcję, która zawsze składa się z 4 części:

 • część 1: "Informacje o szablonie" - w tej części dostaniesz porcję wskazówek, jak przygotować się do instalacji, aby poszło sprawnie.
 • część 2: "Instalacja szablonu - krok po kroku" - tutaj pokażę Ci, jak krok po kroku przejść przez proces instalacji szablonu - zainstalujemy go razem :)
 • część 3: "Pisanie postów - wskazówki" - w tej części dowiesz się, jakie są minimalne wymagania odnośnie obrazów, aby szablon działał poprawnie, jak należy je wstawiać do postów, itd. To właśnie tutaj dowiesz się, jak proste jest pisanie bloga po zainstalowaniu mojego szablonu, bo wiele rzeczy dopasuje Ci się samoistnie :)
 • część 4: "FAQ - najczęstsze problemy" - ta część pomoże Ci rozwiązać problemy, z którymi możesz spotkać się w przyszłości zawsze, tak długo, jak długo posiadasz bloga na Bloggerze. Jest to taki uniwersalny poradnik, który pomoże Ci poradzić sobie z nimi, bez angażowania specjalistów. Dasz radę sama! :)

Co mogę zmienić w szablonie dla Bloggera?

Dokładne informacje, co możesz zmienić w danym szablonie, znajdziesz zawsze podane przy każdym motywie. Możesz zmienić:
 • kolory buttonów, tekstu, teł i obramowań różnych elementów - wszystko w Projektancie motywów Bloggera, bez znajomości kodowania!
 • rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa) - w Projektancie motywów Bloggera, bez znajomości kodowania!
 • dodawać lub usuwać gadżety (każdy szablon ma specjalną przestrzeń przeznaczoną dla gadżetów, jak kolumna boczna, stopka, itd.),
 • dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
 • liczbę postów wyświetlanych w gadżetach: slider postów, gadżet Instagrama, jeśli szablon takowe posiada.

Chcę zmienić inne rzeczy w szablonie dla Bloggera, jak np. szerokość slidera, postów itd. Czy możesz to zmienić dla mnie?

Niestety, nie. Kupując szablon lub pobierając darmowy, decydujesz się na niego w dokładnie takim układzie, jaki jest przedstawiony na blogu poglądowym. Możesz zmienić czcionki i kolory (wszystko w Projektancie Szablonu Bloggera), ale nie ma możliwości zmiany np. szerokości postów na stronie głównej, szerokości slidera postów, rodzaju efektu po najechaniu na obraz posta w gadżecie Instagrama, itd. Jeśli naprawdę bardzo zależy Ci na tych zmianach, skontaktuj się ze mną, a przedstawię ofertę na taką usługę.

Czy mogę zmienić kolor tła w szablonie Bloggera na wzorek (tło obrazkowe), a nie na inny kolor?

Z poziomu Projektanta Szablonu Bloggera nie jest to możliwe. Jednak jeśli zakupiłaś szablon płatny i chcesz koniecznie zmienić tło na obraz - napisz do mnie. Mogę dać Ci konkretne wskazówki, jak tego dokonać w inny sposób :) Dotyczy tylko szablonów płatnych.

Czy mogę użyć Twojego motywu na Bloggera dla stron założonych na Wordpress.com lub Wordpress.org?

Niestety, nie. Motywy na Bloggera działają tylko i wyłącznie na Bloggerze. Musisz posiadać stronę na Bloggerze, aby móc korzystać z moich szablonów.

Nie utworzyłam kopii zapasowej swojego bloga i straciłam treści. Co teraz? Czy możesz mi to naprawić?

Rekomenduję tworzenie regularnie kopii zapasowych Twojego bloga. Jako właściciel bloga, powinnaś robić to regularnie. W szczególności przed rozpoczęciem instalacji nowego motywu rekomenduję stworzenie kopii zapasowej zawartości wszystkich gadżetów. Dokładne informacje na ten temat znajdziesz również w instrukcji instalacji, po dokonaniu zakupu lub po pobraniu darmowego motywu.

Czy mogę usunąć Twój podpis ze stopki szablonu?

Każdy szablon jest objęty prawami autorskimi i dotyczy to zarówno płatnych, jak i darmowych szablonów. Na mocy tych praw zabronione jest modyfikowanie i usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu na Bloggera. Wszystkie moje szablony zostały przed tym zabezpieczone - jeśli złamiesz ten warunek i dokonasz modyfikacji, usuwając informację o autorze, Twoja strona przestanie działać. Proszę, szanuj prawa autorskie.

Na jakiej licencji dostarczasz szablony darmowe / płatne na Bloggera?

Licencja jest bardzo klarowna i zawarta w każdej instrukcji instalacji szablonu. Nie możesz odsprzedawać ani udostępniać nabytych w moich sklepie szablonów. Nie możesz modyfikować, kopiować całości szablonu lub części jego kodu, by stworzyć nowy szablon, który udostępnisz osobom trzecim jako darmowy lub płatny produkt. Pełna treść licencji dostępna jest tutaj.

Brak komentarzy