// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Amber
Zobacz
Naomi
Zobacz
Stella
Zobacz
Sarah
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Szablony na Bloggera

Wszystkie moje szablony, zarówno darmowe, jak i płatne, otrzymujesz na licencji niewyłącznej, która pozwala Ci na użytkowanie szablonu na nieograniczonej ilości Twoich blogów, zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego. Możesz dowolnie modyfikować szablon na własne potrzeby (z wyjątkiem usunięcia informacji o autorze w stopce szablonu).

Istnieją ograniczenia - zabronione jest:
 • przerabianie, kopiowanie szablonu i fragmentów kodu szablonu w celu tworzenia nowych szablonów, oferowanych zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
 • usuwanie ze stopki szablonu (bloga) informacji o autorze szablonu, a także przypisywanie sobie autorstwa do szablonu - od razu lojalnie uprzedzę, że dokonywanie jakichkolwiek modyfikacji w stopce w celu usunięcia informacji o autorze (źródła) spowoduje, że szablon przestanie działać, a na Twojego bloga nie da się wejść ;)
 • udostępnianie szablonu osobom trzecim, umieszczanie go na innych stronach do pobrania, także na chmurach, dyskach, itp. - jeśli chcesz polecić komuś szablon, poleć sklep, w którym go zakupiłaś.

Szablony social media i inne materiały graficzne

Wszystkie materiały graficzne, grafiki i szablony do grafik, zarówno płatne, jak i darmowe, udostępniam na licencji niewyłącznej, która pozwala Ci na użytkowanie szablonu w nieograniczonej ilości, zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego. Możesz dowolnie je modyfikować na własne potrzeby.

Istnieją ograniczenia - zabronione jest:

 • przerabianie, kopiowanie całych grafik/materiałów graficznych lub ich części, w celu tworzenia nowych grafik/materiałów i oferowania ich osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny, 
 • przypisywanie sobie autorstwa do grafik i materiałów graficznych (sugerowanie, że stworzyło się je w całości samemu), przy czym link do mojego sklepu (tzw. "credit") nie jest wymagany,
 • udostępnianie grafik i materiałów graficznych osobom trzecim, umieszczanie ich na innych stronach do pobrania, także na chmurach, dyskach, itp. 
Ważne! To ograniczenie dotyczy również użycia przez "użytkownika końcowego firmy" - np. gdy firma pozwala użytkownikowi (swojemu klientowi) stworzyć personalizowany produkt przy użyciu oprogramowania lub platformy tej firmy (rozwiązanie popularne w serwisach, gdzie klienci mogą np. stworzyć swój własny wzór na koszulkę i następnie kupić koszulkę z tym nadrukiem). Jeśli więc prowadzisz tego typu firmę i szukasz grafik do takiej bazy swojego serwisu, moja licencja tego nie obejmuje ;)

Brak komentarzy