// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Szablony na Bloggera

Wszystkie moje szablony, zarówno darmowe, jak i płatne, otrzymujesz na licencji niewyłącznej, która pozwala Ci na użytkowanie szablonu na nieograniczonej ilości Twoich blogów, zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego. Możesz dowolnie modyfikować szablon na własne potrzeby (z wyjątkiem usunięcia informacji o autorze w stopce szablonu).

Istnieją ograniczenia - zabronione jest:
 • przerabianie, kopiowanie szablonu i fragmentów kodu szablonu w celu tworzenia nowych szablonów, oferowanych zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
 • usuwanie ze stopki szablonu (bloga) informacji o autorze szablonu, a także przypisywanie sobie autorstwa do szablonu - od razu lojalnie uprzedzę, że dokonywanie jakichkolwiek modyfikacji w stopce w celu usunięcia informacji o autorze (źródła) spowoduje, że szablon przestanie działać, a na Twojego bloga nie da się wejść ;)
 • udostępnianie szablonu osobom trzecim, umieszczanie go na innych stronach do pobrania, także na chmurach, dyskach, itp. - jeśli chcesz polecić komuś szablon, poleć sklep, w którym go zakupiłaś.

Szablony social media i inne materiały graficzne

Wszystkie materiały graficzne, grafiki i szablony do grafik, zarówno płatne, jak i darmowe, udostępniam na licencji niewyłącznej, która pozwala Ci na użytkowanie szablonu w nieograniczonej ilości, zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego. Możesz dowolnie je modyfikować na własne potrzeby.

Istnieją ograniczenia - zabronione jest:

 • przerabianie, kopiowanie całych grafik/materiałów graficznych lub ich części, w celu tworzenia nowych grafik/materiałów i oferowania ich osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny, 
 • przypisywanie sobie autorstwa do grafik i materiałów graficznych (sugerowanie, że stworzyło się je w całości samemu), przy czym link do mojego sklepu (tzw. "credit") nie jest wymagany,
 • udostępnianie grafik i materiałów graficznych osobom trzecim, umieszczanie ich na innych stronach do pobrania, także na chmurach, dyskach, itp. 
Ważne! To ograniczenie dotyczy również użycia przez "użytkownika końcowego firmy" - np. gdy firma pozwala użytkownikowi (swojemu klientowi) stworzyć personalizowany produkt przy użyciu oprogramowania lub platformy tej firmy (rozwiązanie popularne w serwisach, gdzie klienci mogą np. stworzyć swój własny wzór na koszulkę i następnie kupić koszulkę z tym nadrukiem). Jeśli więc prowadzisz tego typu firmę i szukasz grafik do takiej bazy swojego serwisu, moja licencja tego nie obejmuje ;)

Brak komentarzy