// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Amber
Zobacz
Naomi
Zobacz
Stella
Zobacz
Sarah
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Nareszcie jest! Długo wyczekiwany przez wszystkich szablon na Bloggera (Blogspota) - Primrose - jest już w sklepiku! Tak naprawdę pojawił się tam 20 grudnia, a ja dodaję tego posta z opóźnieniem - zwykle tak nie jest, ale tym razem nie pozostawiłyście mi wyboru 😅 To pierwszy mój motyw na Bloggera, na który czekało tyle osób i jestem przeogromnie szczęśliwa z tak dużego odzewu, bo od dnia, gdy opublikowałam pierwszą "zajawkę" tego szablonu na Instagramie (a było to strasznie dawno, bo 5 listopada!) dosłownie zalała mnie fala Waszych wiadomości, kiedy on w końcu się pojawi. Jeśli jeszcze nie widziałaś Primrose, to zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z nim i do zobaczenia go na żywo, w akcji!

Poznaj Primrose - szablon nowej generacji! Motyw premium na Bloggera (Blogspota)

Jeżeli śledziłaś wcześniej moje szablony lub czytałaś o nich na moim blogu, np. o motywach Adaline i Adaline Dark, nie będziesz zdziwiona, że Primrose również zawiera slider (który działa w oparciu o wybraną etykietę), gadżet podobne posty (na stronie posta, pod jego treścią), ciekawe animacje oraz blokujące się elementy (menu i kolumna boczna) przy scrollowaniu czy okienko wyszukiwania pop-up. Nie zaskoczę Cię również dodatkowym gadżetem "O mnie" (z social ikonkami, w kolumnie bocznej oraz w stopce strony) ani ulepszonym gadżetem Instagrama. Zaskoczę Cię natomiast nowymi sekcjami, gadżetami, a przede wszystkim - designem innym niż wszystkie! Takiego motywu na Bloggera jeszcze nie widziałaś - iście w Wordpressowym stylu!

Blogger piękny niczym Wordpress? Z Primrose to możliwe!

Na końcowy efekt wizualny w tym motywie składa się przede wszystkim ciekawy design - dodałam sporo nowych animacji (animowane elementy dekoracyjne, nowa animacja w sliderze czy sekcji usług), slider ma totalnie nietypowy kształt i wygląd (zupełnie nowa forma nawigacji), a ponadto to, na co wiele osób czekało najbardziej - tekstura w kolorze złota! Otrzymujesz ją razem z szablonem, a wszystkie elementy, które widzisz nią obramowane, dokładnie w takim złotym obramowaniu pojawią się u Ciebie na stronie :) Dzięki tym złotym dodatkom szablon prezentuje się elegancko i profesjonalnie. Możesz je zobaczyć na grafice poniżej, ale najlepiej zobaczyć to na żywo na blogu z szablonem.Nie zabrakło też nowego wyglądu dla gadżetów Instagrama oraz Obserwuj przez e-mail oraz dla postów (identycznego na stronie głównej bloga, na stronach etykiet i archiwum oraz stronie wyników wyszukiwania - bez kolumny bocznej, która widoczna jest jedynie na stronie pojedynczego posta czy strony statycznej). Dodatkowo, razem z szablonem, otrzymujesz już zainstalowane, ozdobne nagłówki gadżetów, które widzisz na podglądzie: "Poznajmy się", "Obserwuj teraz", "Najnowsze na blogu", "Popularne Posty" oraz "Kontakt" (na specjalnej podstronie z formularzem kontaktowym).

Jedną z osób, która zakupiła Primrose, jest Monika z bloga kosmetycznego Drzemiące Piękno. Jestem pełna podziwu, jak bardzo dopasowała ona ten szablon do swoich potrzeb ❤ Miałam okazję też wykonać dla niej logo i kilka drobnych grafik - całość prezentuje się naprawdę bosko! Jeśli lubisz poczytać o kosmetykach, to szczerze polecam jej bloga, a przy okazji możesz zobaczyć, jak Primrose wygląda w akcji!

Nowe sekcje oraz podstrony, jakie zostały utworzone to:
◆ sekcja "O mnie" (pod sliderem) - specjalny gadżet "O mnie" o ciekawym wyglądzie,
◆ sekcja "Usługi / kategorie" (pod sekcją "O mnie") - dzięki temu gadżetowi możesz łatwo wyróżnić swoje 3 wybrane usługi/produkty/kategorie na blogu, z którymi najbardziej chcesz dotrzeć do potencjalnych odwiedzających,
◆ sekcja "Obserwuj przez e-mail" - o ciekawym wyglądzie nawiązującym do slidera postów,
personalizowana strona "Kontakt" - po wklejeniu kodu na jedną ze swoich stron statycznych, Twoja zakładka "Kontakt" zamieni się w personalizowaną stronę z formularzem kontaktowym, pasującym do pozostałych gadżetów szablonu Primrose.

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda strona Kontakt, którą otrzymasz razem z szablonem.Tradycyjnie, motyw zawiera wszystko to, co najlepsze w jego poprzedniczkach (Adaline, Adaline Dark, Sophie i Victoria), czyli: ulepszenia pod kątem SEO (będą wspierać pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce) oraz styl dla stron "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" oraz błędu 404, dzięki czemu czytelnik ma możliwość dalszego eksplorowania Twojej strony od razu. Primrose zawiera też szereg animacji i efektów charakterystycznych dla moich szablonów PREMIUM.


Primrose - szablon na Bloggera PREMIUM - pełna lista funkcji

✔ NOWOŚĆ! Piękna strona statyczna Kontakt (oparta na gadżecie Formularz kontaktowy) - możesz wypełnić ją własnymi tekstami i podlinkować w menu :)
✔ NOWOŚĆ! Specjalna sekcja z gadżetem "Usługi lub kategorie" - pokaż swoje najmocniejsze strony!
✔ NOWOŚĆ! Animowane elementy dekoracyjne - możesz zmienić ich kolory w Projektancie motywów Bloggera
✔ NOWOŚĆ! Piękne złote dodatki, które są już wbudowane w szablon - nie musisz nic robić, aby je dodać!
✔ Ciekawe kafelki postów o oryginalnym układzie, kolumna boczna po prawej stronie (widoczna na stronie posta i stronie statycznej)
✔ Slider postów z oryginalną animacją po najechaniu
✔ Oryginalny gadżet specjalny "O mnie" (pod sliderem)
✔ Oryginalny gadżet specjalny "Obserwuj przez e-mail" (pod sekcją "O mnie")
✔ Pasek górny z social ikonkami, ikoną wyszukiwarki i menu
✔ Niestandardowy okienko wyszukiwania (pop-up)
✔ Menu w formie rozwijanej listy, z piękną wersją mobilną
✔ Gadżet "Podobne posty" - pod treścią posta
✔ Niestandardowy gadżet "O mnie" w kolumnie bocznej oraz stopce posta (z social ikonami i możliwością dodania obrazu/logo)
✔ Wyróżniony gadżet Popularne Posty w specjalnej sekcji nad kolumnami w stopce
✔ Przycisk "to the top"
✔ Niestandardowy gadżet Instagrama z animacją
✔ Niestandardowy wygląd strony "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Niestandardowy wygląd strony błędu 404 - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Menu "sticky" - widoczne cały czas podczas scrollowania strony
✔ Kolumna boczna blokująca się przy przewijaniu strony
✔ Poprawki kodu wpływające korzystnie na SEO
✔ Animacje po załadowaniu i podczas scrollowania strony!
✔ Pełna funkcjonalność i responsywność - prezentuje się pięknie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych!
✔ Rozbudowany Projektant motywów Bloggera - możesz zmienić wszystkie kolory i czcionki bez znajomości HTML!
✔ Ikony udostępniania pod postami (na stronie posta)
✔ Ładny wygląd stopki posta (po otwarciu posta)
✔ Ładny wygląd komentarzy (z przyciskami)
✔ Niestandardowe okienko cookies (informacja o ciasteczkach)
✔ Styl dla gadżetów: Strony, Obserwuj przez e-mail, Popularne posty, Polecany post, Wyszukiwarka, Etykiety, Lista linków oraz Archiwum (w formie rozwijanej listy)
✔ Automatyczne zwijanie postów
✔ Automatyczne okładki postów

Co możesz zmienić w szablonie Primrose za pomocą Projektanta?

Przy tworzeniu Projektanta motywów Bloggera kieruję się zawsze jedną zasadą: aby nie istniał żaden element, którego czcionki/kolorów nie możesz dostosować! Dlatego możesz całkowicie zmienić kolorystykę w tym motywie i to bez znajomości kodowania - z wyjątkiem złotych dodatków, które dodane są na stałe.

Możesz zmienić:

◆ wszystkie kolory: buttonów, tekstu, linków, teł i obramowań różnych elementów,
◆ rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa).

Ponadto, możesz:

◆ dodawać lub usuwać gadżety w dwóch przestrzeniach - w kolumnie bocznej i 3 kolumnach w stopce,
◆ dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
◆ zmienić liczbę postów wyświetlanych w sliderze postów,
◆ zmienić wszystkie obrazy będące okładkami w gadżetach specjalnych na stronie głównej bloga: "O mnie", "Usługi/kategorie" oraz na podstronie "Kontakt,
◆ zmienić obrazy w tle w następujących sekcjach: usługi/kategorie oraz sekcja Popularnych postów, możesz też zrezygnować z obrazów i wybrać kolor tła w Projektancie - na wszystko dostajesz pełną instrukcję i poradzisz sobie sama!

Motyw na Blogspota Primrose - wymagania techniczne

Obrazy wstawiaj do posta w oryginalnym rozmiarze! Zobacz w instrukcji szablonu, jak to zrobić.
Minimalna szerokość obrazów w postach to 1550px.
➤ Wysokość nie ma znaczenia - możesz wstawiać obrazy zarówno pionowe, jak i poziome.
➤ Obrazy szersze niż 1550px zostaną automatycznie zeskalowane (nie musisz ręcznie zmieniać ich rozmiaru przed załadowaniem).
➤ Wymagane przynajmniej 1 zdjęcie na post.
➤ Minimalna liczba znaków w poście: 320.
Musisz używać na blogu etykiet w postach, aby gadżety slider postów i podobne posty działały poprawnie.

Dodatkowe informacje

➤ Szablon stworzony tylko dla Bloggera - nie da się go wykorzystać na innych platformach, nie zadziała na Wordpressie, choć bardzo go przypomina :)
➤ Szerokość kolumn jest stała.
➤ Obrazy, tekst, logo nie są sprzedawane razem z szablonem.
➤ Po zakupie otrzymasz spakowany plik w formacie .RAR. Potrzebujesz programu (np. WinRAR, 7zip), aby rozpakować ten plik. Po rozpakowaniu zobaczysz instrukcję i wszystkie niezbędne pliki :)

Instalacja

Do szablonu dołączam pełną dokumentację - instrukcję instalacji krok po kroku, wraz z poradami, wskazówkami, więc bez problemu go zainstalujesz u siebie i dostosujesz :) A wszystko to po polsku - jeśli do tej pory męczyłaś się z instalacją zagranicznych motywów i ich instrukcjami napisanymi "niby po angielsku", niezrozumiałymi dla Ciebie, to instalacja tego motywu będzie dla Ciebie przyjemnością!

Licencja

Primrose jest dostępny wyłącznie w wersji premium na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz wykorzystać motyw na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Wsparcie techniczne

◆ Szablony nie obejmują mojego, indywidualnego wsparcia technicznego, tzn. że nie zainstaluję go za Ciebie (chyba, że kupisz wraz z szablonem usługę instalacji dostępną w moim sklepiku).
◆ Jeśli masz pytania techniczne odnośnie instalacji tego szablonu, zostaw je proszę w komentarzu pod postem z szablonem lub dołącz do grupy na Facebooku, gdzie udzielam bezpłatnie wsparcia i odpowiadam na pytania. Dzięki temu moje odpowiedzi będą służyć też innym :)

No i najważniejsze...

Koniecznie daj mi znać, co myślisz o tym szablonie, a jeśli zdecydujesz się go nabyć - pochwal się efektem! Możesz mnie też oznaczyć na Instagramie - wszystkie formy mile widziane ❤

https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/

Brak komentarzy