// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Nareszcie jest! Długo wyczekiwany przez wszystkich szablon na Bloggera (Blogspota) - Primrose - jest już w sklepiku! Tak naprawdę pojawił się tam 20 grudnia, a ja dodaję tego posta z opóźnieniem - zwykle tak nie jest, ale tym razem nie pozostawiłyście mi wyboru 😅 To pierwszy mój motyw na Bloggera, na który czekało tyle osób i jestem przeogromnie szczęśliwa z tak dużego odzewu, bo od dnia, gdy opublikowałam pierwszą "zajawkę" tego szablonu na Instagramie (a było to strasznie dawno, bo 5 listopada!) dosłownie zalała mnie fala Waszych wiadomości, kiedy on w końcu się pojawi. Jeśli jeszcze nie widziałaś Primrose, to zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z nim i do zobaczenia go na żywo, w akcji!

Poznaj Primrose - szablon nowej generacji! Motyw premium na Bloggera (Blogspota)

Jeżeli śledziłaś wcześniej moje szablony lub czytałaś o nich na moim blogu, np. o motywach Adaline i Adaline Dark, nie będziesz zdziwiona, że Primrose również zawiera slider (który działa w oparciu o wybraną etykietę), gadżet podobne posty (na stronie posta, pod jego treścią), ciekawe animacje oraz blokujące się elementy (menu i kolumna boczna) przy scrollowaniu czy okienko wyszukiwania pop-up. Nie zaskoczę Cię również dodatkowym gadżetem "O mnie" (z social ikonkami, w kolumnie bocznej oraz w stopce strony) ani ulepszonym gadżetem Instagrama. Zaskoczę Cię natomiast nowymi sekcjami, gadżetami, a przede wszystkim - designem innym niż wszystkie! Takiego motywu na Bloggera jeszcze nie widziałaś - iście w Wordpressowym stylu!

Blogger piękny niczym Wordpress? Z Primrose to możliwe!

Na końcowy efekt wizualny w tym motywie składa się przede wszystkim ciekawy design - dodałam sporo nowych animacji (animowane elementy dekoracyjne, nowa animacja w sliderze czy sekcji usług), slider ma totalnie nietypowy kształt i wygląd (zupełnie nowa forma nawigacji), a ponadto to, na co wiele osób czekało najbardziej - tekstura w kolorze złota! Otrzymujesz ją razem z szablonem, a wszystkie elementy, które widzisz nią obramowane, dokładnie w takim złotym obramowaniu pojawią się u Ciebie na stronie :) Dzięki tym złotym dodatkom szablon prezentuje się elegancko i profesjonalnie. Możesz je zobaczyć na grafice poniżej, ale najlepiej zobaczyć to na żywo na blogu z szablonem.Nie zabrakło też nowego wyglądu dla gadżetów Instagrama oraz Obserwuj przez e-mail oraz dla postów (identycznego na stronie głównej bloga, na stronach etykiet i archiwum oraz stronie wyników wyszukiwania - bez kolumny bocznej, która widoczna jest jedynie na stronie pojedynczego posta czy strony statycznej). Dodatkowo, razem z szablonem, otrzymujesz już zainstalowane, ozdobne nagłówki gadżetów, które widzisz na podglądzie: "Poznajmy się", "Obserwuj teraz", "Najnowsze na blogu", "Popularne Posty" oraz "Kontakt" (na specjalnej podstronie z formularzem kontaktowym).

Jedną z osób, która zakupiła Primrose, jest Monika z bloga kosmetycznego Drzemiące Piękno. Jestem pełna podziwu, jak bardzo dopasowała ona ten szablon do swoich potrzeb ❤ Miałam okazję też wykonać dla niej logo i kilka drobnych grafik - całość prezentuje się naprawdę bosko! Jeśli lubisz poczytać o kosmetykach, to szczerze polecam jej bloga, a przy okazji możesz zobaczyć, jak Primrose wygląda w akcji!

Nowe sekcje oraz podstrony, jakie zostały utworzone to:
◆ sekcja "O mnie" (pod sliderem) - specjalny gadżet "O mnie" o ciekawym wyglądzie,
◆ sekcja "Usługi / kategorie" (pod sekcją "O mnie") - dzięki temu gadżetowi możesz łatwo wyróżnić swoje 3 wybrane usługi/produkty/kategorie na blogu, z którymi najbardziej chcesz dotrzeć do potencjalnych odwiedzających,
◆ sekcja "Obserwuj przez e-mail" - o ciekawym wyglądzie nawiązującym do slidera postów,
personalizowana strona "Kontakt" - po wklejeniu kodu na jedną ze swoich stron statycznych, Twoja zakładka "Kontakt" zamieni się w personalizowaną stronę z formularzem kontaktowym, pasującym do pozostałych gadżetów szablonu Primrose.

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda strona Kontakt, którą otrzymasz razem z szablonem.Tradycyjnie, motyw zawiera wszystko to, co najlepsze w jego poprzedniczkach (Adaline, Adaline Dark, Sophie i Victoria), czyli: ulepszenia pod kątem SEO (będą wspierać pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce) oraz styl dla stron "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" oraz błędu 404, dzięki czemu czytelnik ma możliwość dalszego eksplorowania Twojej strony od razu. Primrose zawiera też szereg animacji i efektów charakterystycznych dla moich szablonów PREMIUM.


Primrose - szablon na Bloggera PREMIUM - pełna lista funkcji

✔ NOWOŚĆ! Piękna strona statyczna Kontakt (oparta na gadżecie Formularz kontaktowy) - możesz wypełnić ją własnymi tekstami i podlinkować w menu :)
✔ NOWOŚĆ! Specjalna sekcja z gadżetem "Usługi lub kategorie" - pokaż swoje najmocniejsze strony!
✔ NOWOŚĆ! Animowane elementy dekoracyjne - możesz zmienić ich kolory w Projektancie motywów Bloggera
✔ NOWOŚĆ! Piękne złote dodatki, które są już wbudowane w szablon - nie musisz nic robić, aby je dodać!
✔ Ciekawe kafelki postów o oryginalnym układzie, kolumna boczna po prawej stronie (widoczna na stronie posta i stronie statycznej)
✔ Slider postów z oryginalną animacją po najechaniu
✔ Oryginalny gadżet specjalny "O mnie" (pod sliderem)
✔ Oryginalny gadżet specjalny "Obserwuj przez e-mail" (pod sekcją "O mnie")
✔ Pasek górny z social ikonkami, ikoną wyszukiwarki i menu
✔ Niestandardowy okienko wyszukiwania (pop-up)
✔ Menu w formie rozwijanej listy, z piękną wersją mobilną
✔ Gadżet "Podobne posty" - pod treścią posta
✔ Niestandardowy gadżet "O mnie" w kolumnie bocznej oraz stopce posta (z social ikonami i możliwością dodania obrazu/logo)
✔ Wyróżniony gadżet Popularne Posty w specjalnej sekcji nad kolumnami w stopce
✔ Przycisk "to the top"
✔ Niestandardowy gadżet Instagrama z animacją
✔ Niestandardowy wygląd strony "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Niestandardowy wygląd strony błędu 404 - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Menu "sticky" - widoczne cały czas podczas scrollowania strony
✔ Kolumna boczna blokująca się przy przewijaniu strony
✔ Poprawki kodu wpływające korzystnie na SEO
✔ Animacje po załadowaniu i podczas scrollowania strony!
✔ Pełna funkcjonalność i responsywność - prezentuje się pięknie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych!
✔ Rozbudowany Projektant motywów Bloggera - możesz zmienić wszystkie kolory i czcionki bez znajomości HTML!
✔ Ikony udostępniania pod postami (na stronie posta)
✔ Ładny wygląd stopki posta (po otwarciu posta)
✔ Ładny wygląd komentarzy (z przyciskami)
✔ Niestandardowe okienko cookies (informacja o ciasteczkach)
✔ Styl dla gadżetów: Strony, Obserwuj przez e-mail, Popularne posty, Polecany post, Wyszukiwarka, Etykiety, Lista linków oraz Archiwum (w formie rozwijanej listy)
✔ Automatyczne zwijanie postów
✔ Automatyczne okładki postów

Co możesz zmienić w szablonie Primrose za pomocą Projektanta?

Przy tworzeniu Projektanta motywów Bloggera kieruję się zawsze jedną zasadą: aby nie istniał żaden element, którego czcionki/kolorów nie możesz dostosować! Dlatego możesz całkowicie zmienić kolorystykę w tym motywie i to bez znajomości kodowania - z wyjątkiem złotych dodatków, które dodane są na stałe.

Możesz zmienić:

◆ wszystkie kolory: buttonów, tekstu, linków, teł i obramowań różnych elementów,
◆ rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa).

Ponadto, możesz:

◆ dodawać lub usuwać gadżety w dwóch przestrzeniach - w kolumnie bocznej i 3 kolumnach w stopce,
◆ dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
◆ zmienić liczbę postów wyświetlanych w sliderze postów,
◆ zmienić wszystkie obrazy będące okładkami w gadżetach specjalnych na stronie głównej bloga: "O mnie", "Usługi/kategorie" oraz na podstronie "Kontakt,
◆ zmienić obrazy w tle w następujących sekcjach: usługi/kategorie oraz sekcja Popularnych postów, możesz też zrezygnować z obrazów i wybrać kolor tła w Projektancie - na wszystko dostajesz pełną instrukcję i poradzisz sobie sama!

Motyw na Blogspota Primrose - wymagania techniczne

Obrazy wstawiaj do posta w oryginalnym rozmiarze! Zobacz w instrukcji szablonu, jak to zrobić.
Minimalna szerokość obrazów w postach to 1550px.
➤ Wysokość nie ma znaczenia - możesz wstawiać obrazy zarówno pionowe, jak i poziome.
➤ Obrazy szersze niż 1550px zostaną automatycznie zeskalowane (nie musisz ręcznie zmieniać ich rozmiaru przed załadowaniem).
➤ Wymagane przynajmniej 1 zdjęcie na post.
➤ Minimalna liczba znaków w poście: 320.
Musisz używać na blogu etykiet w postach, aby gadżety slider postów i podobne posty działały poprawnie.

Dodatkowe informacje

➤ Szablon stworzony tylko dla Bloggera - nie da się go wykorzystać na innych platformach, nie zadziała na Wordpressie, choć bardzo go przypomina :)
➤ Szerokość kolumn jest stała.
➤ Obrazy, tekst, logo nie są sprzedawane razem z szablonem.
➤ Po zakupie otrzymasz spakowany plik w formacie .RAR. Potrzebujesz programu (np. WinRAR, 7zip), aby rozpakować ten plik. Po rozpakowaniu zobaczysz instrukcję i wszystkie niezbędne pliki :)

Instalacja

Do szablonu dołączam pełną dokumentację - instrukcję instalacji krok po kroku, wraz z poradami, wskazówkami, więc bez problemu go zainstalujesz u siebie i dostosujesz :) A wszystko to po polsku - jeśli do tej pory męczyłaś się z instalacją zagranicznych motywów i ich instrukcjami napisanymi "niby po angielsku", niezrozumiałymi dla Ciebie, to instalacja tego motywu będzie dla Ciebie przyjemnością!

Licencja

Primrose jest dostępny wyłącznie w wersji premium na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz wykorzystać motyw na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Wsparcie techniczne

◆ Szablony nie obejmują mojego, indywidualnego wsparcia technicznego, tzn. że nie zainstaluję go za Ciebie (chyba, że kupisz wraz z szablonem usługę instalacji dostępną w moim sklepiku).
◆ Jeśli masz pytania techniczne odnośnie instalacji tego szablonu, zostaw je proszę w komentarzu pod postem z szablonem lub dołącz do grupy na Facebooku, gdzie udzielam bezpłatnie wsparcia i odpowiadam na pytania. Dzięki temu moje odpowiedzi będą służyć też innym :)

No i najważniejsze...

Koniecznie daj mi znać, co myślisz o tym szablonie, a jeśli zdecydujesz się go nabyć - pochwal się efektem! Możesz mnie też oznaczyć na Instagramie - wszystkie formy mile widziane ❤

https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/

Brak komentarzy