// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Amber
Zobacz
Naomi
Zobacz
Stella
Zobacz
Sarah
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Cześć! Jestem Julia i wspieram kobiety prowadzące bloga i budujące biznes online, tworząc dla nich szablony na Bloggera, szablony social media i kreatywne zestawy brandingowe.  Kocham piękny, świeży i nowoczesny design stron internetowych, uwielbiam kodować i łączyć kolory. Przygodę z tym światem zaczęłam już w szkole średniej.

Prowadziłam kilka blogów na Bloggerze i przez 5 lat robiłam darmowe szablony na Bloggera dla innych blogerek oraz personalizowane grafiki. Każdy nowo stworzony design mojego autorstwa przynosił mi mnóstwo życiowej satysfakcji i tak jest do dziś :)

Z zawodu jestem technologiem w branży konstrukcji stalowej i pracuję w tym zawodzie na pełen etat, ale jak widać - jedna branża do szczęścia mi nie wystarczy, więc działam szerzej i zwyczajnie robię to, co robić kocham! Żyję według mocnego przekonania, że każdy zasługuje na życie na własnych warunkach, bo życie jest za krótkie, by je marnować na rzeczy, które nie przynoszą satysfakcji.

Stworzyłam Brand & Blogger z myślą o wszystkich osobach blogujących/tworzących markę online na Bloggerze, które nie mogą znaleźć w Internecie nic dla siebie i wciąż mają wrażenie, że ich blog nie wygląda profesjonalnie. Udowadniam, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. 

W ramach Brand & Blogger:

 • piszę o Bloggerze - dzielę się swoimi pomysłami i wiedzą, abyś mogła odmienić swojego bloga, bo wiem o tym, że może wyglądać profesjonalnie - wystarczy chcieć i wiedzieć, jak,
 • prowadzę na Facebooku grupę wsparcia dla osób, które blogują na tej platformie,
 • prowadzę swój własny sklepik na Etsy, gdzie sprzedaję swoje szablony i zestawy kreatywne do tworzenia grafik.
W życiu prywatnym, na co dzień, regularnie trenuję na siłowni i w klubie fitness (4-5 razy tygodniowo), bo za dużo kalorii pożeram przy komputerze, tworząc. Kocham czytać książki, ale nigdy nie mam na to czasu, więc o nich zapominam, a gdy już go mam, próbuję wyłączyć Netflixa i wyleczyć uzależnienie od dobrych seriali. Uwielbiam podróże, ale zdarza mi się je odkładać w kalendarzu na "lepszy moment". Codziennie muszę sobie przypominać, że idealnego momentu nie będzie nigdy i najlepszy jest "tu i teraz". Bardzo lubię śpiewać i tańczyć, ale nie starczyłoby mi życia na zajmowanie się wszystkimi pasjami, więc śpiewam głównie w aucie lub pod prysznicem. Bo grafikę i design kocham najbardziej ❤


https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/

2 komentarze:

 1. Tworzysz piękne szablony, jeden zakupiłam ....Obserwuję Twoja stronę z zainteresowaniem i Na pewno będę wracać....Powodzenia - Julia R.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!🤩 Bardzo miło mi to słyszeć!❤️❤️❤️ Będę się starać, aby wciąż warto było tu zaglądać!
   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń