// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego bloga na lepsze i potrzebujesz nowego motywu - bardzo dobrze trafiłaś! 

Poniżej znajdziesz 3 szablony na Bloggera, które przygotowałam dla Ciebie zupełnie za darmo - możesz pobrać od razu i cieszyć się z nowego wyglądu swojej strony już dziś!

Wszystkie moje szablony:
✔ zawierają kompletną instrukcję instalacji krok po kroku, a przy tym masę przydatnych wskazówek,
✔ są w pełni responsywne i funkcjonalne (prezentują się świetnie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych),
✔ mają automatyczne zwijanie postów (okładka również tworzy się sama, automatycznie z pierwszego zdjęcia),
✔ posiadają bardzo rozbudowany Projektant motywów Bloggera - dzięki temu możesz edytować wszystkie kolory i czcionki bez zaglądania do kodu szablonu!
Victoria
Szablon Victoria to propozycja przejrzysta, dość minimalistyczna, ale jednocześnie prezentująca wiele efektów, które subtelnie dodają jej "pazura". Ma dość popularny układ półkafelkowy.

Domyślne kolory to szarości, czerń i kobiecy malinowy róż, ale oczywiście możesz je łatwo zmienić.
Sophie
Szablon Sophie jest również półkafelkowy, ale, w odróżnieniu od Victorii, pierwszy, najnowszy post jest zawsze wyróżniony.

Wystylizowany domyślnie w szarościach i pudrowym różu.
Adaline
Szablon Adaline wyróżnia się oryginalnym wyglądem półkafelkowych postów na stronie głównej oraz ciekawymi obramowaniami. Wszystkie tła i obramowania możesz dowolnie zmieniać kolorystycznie w Projektancie.

Domyślnie szablon prezentuje klasyczną czerń i szarości.

Licencja

Szablon otrzymujesz na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz go wykorzystać na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Istnieją ograniczenia - zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Wsparcie techniczne

◆ Darmowe szablony nie obejmują mojego, indywidualnego wsparcia technicznego. Szablon możesz zainstalować samodzielnie w oparciu o instrukcję do niego dołączoną.
◆ Jeśli masz pytania techniczne odnośnie instalacji tego szablonu, nie wysyłaj ich mailem. Zostaw je proszę w komentarzu pod postem z szablonem lub dołącz do grupy na Facebooku, gdzie odpowiadam indywidualnie i najszybciej! Dzięki temu moje odpowiedzi będą służyć też innym :)

https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/