// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Amber
Zobacz
Naomi
Zobacz
Stella
Zobacz
Sarah
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Poniżej znajdziesz 3 szablony na Bloggera, które przygotowałam dla Ciebie zupełnie za darmo - możesz pobrać od razu i cieszyć się z nowego wyglądu swojej strony już dziś!

Wszystkie moje szablony:
✔ zawierają kompletną instrukcję instalacji krok po kroku, a przy tym masę przydatnych wskazówek,
✔ są w pełni responsywne i funkcjonalne (prezentują się świetnie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych),
✔ mają automatyczne zwijanie postów (okładka również tworzy się sama, automatycznie z pierwszego zdjęcia),
✔ posiadają bardzo rozbudowany Projektant motywów Bloggera - dzięki temu możesz edytować wszystkie kolory i czcionki bez zaglądania do kodu szablonu!

Pamiętaj, że szablony darmowe:

nie są ulepszone pod kątem SEO,
nie zawierają niestandardowych gadżetów i sekcji (takich jak np. slider, sekcja usługi/kategorie, podstrona kontakt z formularzem i sekcja "o mnie", gadżet Podobne posty), które pozwoliłyby wyróżnić Ci pewne elementy na Twoim blogu i sprawić, by to nie był zwykły blog, ale profesjonalna strona w sieci,
nie zawierają żadnego niestandardowego wyglądu dla stron "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" oraz strony błędu 404 - jeśli użytkownik wyszuka u Ciebie hasło, którego na Twojej stronie nie ma lub kliknie nieaktywny link, nie zostanie w żaden sposób zachęcony do dalszej eksploracji strony,
nie są wzbogacone o żadne animacje i efekty dodające dynamizmu Twojej stronie,

ale będą wystarczająco dobre, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę w sieci i chcesz je po prostu przetestować, oswoić się, zapoznać z Projektantem motywów Bloggera i rozbudowanymi możliwościami edycji. Z czasem jednak warto pomyśleć o funkcjach wymienionych wyżej, bo są to rzeczy, które mają wpływ na pozyskanie nowych odwiedzających i zatrzymanie ich u Ciebie na dłużej - znajdziesz je w moich motywach premium.

Victoria
Szablon Victoria to propozycja przejrzysta, dość minimalistyczna, ale jednocześnie prezentująca wiele efektów, które subtelnie dodają jej "pazura". Ma dość popularny układ półkafelkowy.

Domyślne kolory to szarości, czerń i kobiecy malinowy róż, ale oczywiście możesz je łatwo zmienić.
Sophie
Szablon Sophie jest również półkafelkowy, ale, w odróżnieniu od Victorii, pierwszy, najnowszy post jest zawsze wyróżniony.

Wystylizowany domyślnie w szarościach i pudrowym różu.
Adaline
Szablon Adaline wyróżnia się oryginalnym wyglądem półkafelkowych postów na stronie głównej oraz ciekawymi obramowaniami. Wszystkie tła i obramowania możesz dowolnie zmieniać kolorystycznie w Projektancie.

Domyślnie szablon prezentuje klasyczną czerń i szarości.

 • Odwiedź zakładkę DO POBRANIA, gdzie znajdziesz mnóstwo wskazówek i pobierzesz narzędzia, dzięki którym unikniesz błędów na swojej stronie na Bloggerze i będziesz ją rozwijać strategicznie i profesjonalnie od samego początku.

  Darmowe kursy z upiększania bloga, social mediów czy ogarnięcia SEO!
  Checklisty kontrolne, dzięki którym ustalisz, nad czym jeszcze musisz popracować!
  Instrukcje i listy pomocnych materiałów!

  Wiedza do wdrożenia i skorzystania od zaraz, krok po kroku! Sama już tą drogę przeszłam, teraz dzielę się z Tobą!
 • Jesteś wymagająca? Zależy Ci na totalnej przemianie Twojego zwykłego bloga na Bloggerze w profesjonalnie wyglądającą stronę? Super - właśnie takie motywy tworzę!

  Zobacz już teraz moje szablony na Bloggera premium i odbierz zniżkę -15% na wszystkie z nich!

  Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej - przeniesiesz się na stronę z szablonami premium, gdzie możesz skorzystać z formularza, by odebrać swój rabat!

Licencja

Szablon otrzymujesz na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz go wykorzystać na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Istnieją ograniczenia - zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Wsparcie techniczne

◆ Darmowe szablony nie obejmują mojego, indywidualnego wsparcia technicznego. Szablon możesz zainstalować samodzielnie w oparciu o instrukcję do niego dołączoną.