// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Amber
Zobacz
Naomi
Zobacz
Stella
Zobacz
Sarah
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Jeśli wciąż nie wierzysz, że piękny blog / strona na Bloggerze jest w zasięgu ręki, to dzisiaj przybywam z misją, aby zmieni Twoje zdanie na ten temat! Przedstawiam Ci Evelyn - kolejny motyw na Bloggera (Blogspota) z serii Blogger piękny niczym Wordpress, który od dziś możesz nabyć w sklepiku. Podobnie jak bestsellerowe Primrose i Penelope, Evelyn to motyw na Blogspota, który pozwoli Ci maksymalnie upodobnić swoją stronę do Wordpressa, dzięki czemu możesz się cieszyć pięknym, profesjonalnym miejscem w sieci i nigdzie nie musisz się przenosić! 😍 Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z Evelyn i do zobaczenia go na żywo, w akcji!

Blogger piękny niczym Wordpress - poznaj Evelyn! Szablon na Bloggera (Blogspota) premium

Evelyn jest wyposażony we wszystkie gadżety, które zawierały Primrose i Penelope: slider postów (działający w oparciu o wybraną etykietę), gadżet podobne posty (na stronie posta, pod jego treścią), ciekawe animacje oraz blokujące się elementy (menu i kolumna boczna) przy scrollowaniu, okienko wyszukiwania pop-up,  niestandardowy gadżet "O mnie" (z social ikonkami, w kolumnie bocznej oraz w stopce strony) oraz ulepszony (samo-aktualizujący się) gadżet Instagrama. Również podzielony jest na sekcje. Natomiast - jak zawsze w moich motywach - Evelyn wyróżnia się designem innym niż wszystkie! Dzięki temu wyróżnisz się na tle innych ze swoją stroną, a Twój blog stanie się rozpoznawalny w sieci. Takiego motywu na Bloggera jeszcze nie widziałaś - iście w Wordpressowym stylu!

Motyw na Bloggera Evelyn - odkryj motyw nowej generacji!

W Evelyn nie zabrakło też animowanych elementów dekoracyjnych - tym razem są to listki. Ponadto wiele kafelek (np. kafelki usług/kategorii) mają nowe animacje, których nie było we wcześniejszych motywach. Sliderowi postów nadałam wygląd, jakiego jeszcze żaden blog na Bloggerze nie widział! Evelyn również posiada zdobienia teksturą w kolorze rose gold, które dodają elegancji, jednak możesz w każdej chwili, zamiast tej tekstury, nadać obramowaniom jednolity kolor  dosłownie kilkoma kliknięciami w Projektancie motywów Bloggera - bez znajomości kodowania! Instrukcja pokaże Ci krok po kroku, jak tych zmian dokonać.

Standardowo, wygląd postów ze strony głównej pojawia się też na stronach etykiet i archiwum oraz stronie wyników wyszukiwania, natomiast kolumna boczna wyświetla się tylko na stronie pojedynczego posta czy na stronie statycznej. Wraz z motywem Evelyn, otrzymujesz już zainstalowane, ozdobne nagłówki gadżetów, które widzisz na podglądzie: "Poznajmy się", "Najnowsze na blogu", "Popularne Posty" oraz "Kontakt" (na specjalnej podstronie z formularzem kontaktowym).

Nowości w motywie premium na Bloggera Evelyn:

nietypowy slider postów, który zwraca uwagę czytelników oryginalnym designem - dzięki niemu przyciągniesz ich uwagę!
◆ sekcja "Usługi / kategorie" z zupełnie nową animacją po najechaniu - dzięki temu gadżetowi możesz łatwo wyróżnić swoje 3 wybrane usługi/produkty/kategorie na blogu, z którymi najbardziej chcesz dotrzeć do potencjalnych odwiedzających;
nowy wygląd sekcji "O mnie" - specjalny gadżet powitania (zatytułowany "Witaj!"), ozdobiony emblematem (jeśli posiadasz takie logo, możesz je tam wstawić, jeśli nie - mogę zaoferować swoje zestawy logo), z 2 kafelkami (obrazami), które możesz podlinkować do dowolnych podstron i nadać im tytuł po najechaniu,
personalizowana strona "Kontakt" - po wklejeniu kodu na jedną z Twoich stron statycznych, Twoja zakładka "Kontakt" zamieni się w personalizowaną stronę z formularzem kontaktowym, pasującym do całego motywu.

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda strona Kontakt, którą otrzymasz razem z szablonem.


Tradycyjnie, jak w pozostałych moich motywach na Bloggera, w pakiecie z Evelyn otrzymujesz również: ulepszenia pod kątem SEO (szablon będzie wspierać pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce) oraz styl dla stron "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" oraz błędu 404, dzięki czemu czytelnik ma możliwość dalszego eksplorowania Twojej strony od razu (zmniejszają prawdopodobieństwo, że odwiedzający stronę ucieknie z niej całkiem, gdy zobaczy błąd) i wiele innych możliwości, charakterystycznych dla moich szablonów PREMIUM.


Evelyn - szablon na Bloggera PREMIUM - pełna lista funkcji

NOWOŚĆ! Nowy wygląd gadżetu Obserwuj przez e-mail w specjalnej sekcji!
NOWOŚĆ! Piękna strona statyczna Kontakt (oparta na gadżecie Formularz kontaktowy) - możesz wypełnić ją własnymi tekstami i podlinkować w menu :)
NOWOŚĆ! Oryginalny gadżet "O mnie" - wykorzystaj kafelki i kieruj odwiedzających do Twoich najlepszych kategorii/oferty!
NOWOŚĆ! Specjalna sekcja z gadżetem "Usługi lub kategorie" - pokaż swoje najmocniejsze strony!
NOWOŚĆ! Nowe animowane elementy dekoracyjne (listki) - możesz zmienić ich kolory w Projektancie motywów Bloggera
NOWOŚĆ! Zdobienia w kolorze rose gold wbudowane w szablon - nie musisz nic robić, aby się pojawiły i możesz w każdej chwili je zmienić na dowolny kolor, używając tylko Projektanta motywów Bloggera!
✔ Ciekawe kafelki postów o oryginalnym układzie, kolumna boczna po prawej stronie (widoczna na stronie posta i stronie statycznej)
✔ Slider postów z oryginalną nawigacją i animacją po najechaniu
✔ Wyróżniony gadżet "Obserwuj przez e-mail" w kolumnie bocznej (możesz go wyróżnić ciekawym dwukolorowym tłem - kolory łatwo wybierzesz w Projektancie)
✔ Pasek górny z social ikonkami, ikoną wyszukiwarki i menu
✔ Niestandardowe okienko wyszukiwania (pop-up)
✔ Menu w formie rozwijanej listy, z piękną wersją mobilną
✔ Gadżet "Podobne posty" - pod treścią posta, na jego stronie
✔ Niestandardowy gadżet "O mnie" w kolumnie bocznej oraz stopce posta (z social ikonami i możliwością dodania obrazu/logo)
✔ Wyróżniony gadżet Popularne Posty w specjalnej sekcji nad kolumnami w stopce
✔ Przycisk "to the top"
✔ Niestandardowy gadżet Instagrama z animacją
✔ Niestandardowy wygląd strony "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Niestandardowy wygląd strony błędu 404 - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Menu "sticky" - widoczne cały czas podczas scrollowania strony
✔ Kolumna boczna blokująca się przy przewijaniu strony
✔ Poprawki kodu wpływające korzystnie na SEO
✔ Animacje po załadowaniu i podczas scrollowania strony!
✔ Pełna funkcjonalność i responsywność - prezentuje się pięknie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych!
✔ Rozbudowany Projektant motywów Bloggera - możesz zmienić wszystkie kolory i czcionki bez znajomości HTML!
✔ Ikony udostępniania pod postami (na stronie posta)
✔ Ładny wygląd stopki posta (po otwarciu posta)
✔ Ładny wygląd komentarzy (z przyciskami)
✔ Niestandardowe okienko cookies (informacja o ciasteczkach)
✔ Styl dla gadżetów: Strony, Obserwuj przez e-mail, Popularne posty, Polecany post, Wyszukiwarka, Etykiety, Lista linków oraz Archiwum (w formie rozwijanej listy)
✔ Automatyczne zwijanie postów
✔ Automatyczne okładki postów


Co możesz zmienić w szablonie Evelyn za pomocą Projektanta?

Jak zawsze w moich szablonach, możesz całkowicie zmienić kolorystykę w tym motywie i to bez znajomości kodowania :) Wszystko w Projektancie motywów Bloggera! Przyświeca mi jeden cel: aby nie istniał żaden element, którego czcionki/kolorów nie możesz dostosować!

Możesz zmienić:

◆ wszystkie kolory: buttonów, tekstu, linków, teł i obramowań różnych elementów, w tym również obramowanie teksturą rose metalic możesz zmienić na dowolny kolor,
◆ rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa).

Ponadto, możesz:

◆ dodawać lub usuwać gadżety w dwóch przestrzeniach - w kolumnie bocznej i 3 kolumnach w stopce,
◆ dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
◆ zmienić liczbę postów wyświetlanych w sliderze postów,
◆ zmienić wszystkie obrazy będące okładkami w gadżetach specjalnych na stronie głównej bloga: "O mnie", "Usługi/kategorie" oraz na podstronie "Kontakt".

Przygotowałam dla Ciebie też nieco inną kolorystyczną wersję motywu Evelyn (screen poniżej), żeby pokazać Ci, jak bardzo możesz zmienić ten szablon, używając tylko i wyłącznie Projektanta motywów Bloggera. Nie zmieniałam już tylko czcionek, ale je także możesz zmienić - w 100% wszystkie, bez wyjątku!Motyw na Blogspota Evelyn - wymagania techniczne

Obrazy wstawiaj do posta w oryginalnym rozmiarze! Zobacz w instrukcji szablonu, jak to zrobić.
Minimalna szerokość obrazów w postach to 1600px.
➤ Wysokość nie ma znaczenia - możesz wstawiać obrazy zarówno pionowe, jak i poziome. Więcej na temat obrazów znajdziesz w instrukcji instalacji :)
➤ Obrazy szersze niż 1600px zostaną automatycznie zeskalowane (nie musisz ręcznie zmieniać ich rozmiaru przed załadowaniem).
➤ Wymagane przynajmniej 1 zdjęcie na post.
➤ Minimalna liczba znaków w poście: 320.
Musisz używać na blogu etykiet w postach, aby gadżety slider postów i podobne posty działały poprawnie.

Dodatkowe informacje

➤ Szablon stworzony tylko dla Bloggera - nie da się go wykorzystać na innych platformach, nie zadziała na Wordpressie, choć bardzo go przypomina :)
➤ Szerokość kolumn jest stała.
➤ Obrazy, tekst, logo nie są sprzedawane razem z szablonem. Logo, a nawet zestaw logo (z emblematem) dla swojego bloga możesz zakupić w moim sklepiku.
➤ Po zakupie otrzymasz spakowany plik w formacie .ZIP. Potrzebujesz programu (np. WinRAR, 7zip), aby rozpakować ten plik. Po rozpakowaniu zobaczysz instrukcję i wszystkie niezbędne pliki :)

Instalacja

Do szablonu dołączam pełną dokumentację - instrukcję instalacji krok po kroku, wraz z poradami, wskazówkami, więc bez problemu go zainstalujesz u siebie i dostosujesz :) A wszystko to po polsku - jeśli do tej pory męczyłaś się z instalacją zagranicznych motywów i ich instrukcjami napisanymi "niby po angielsku", niezrozumiałymi dla Ciebie, to instalacja tego motywu będzie dla Ciebie przyjemnością! Cały szablon jest zbudowany w ten sposób, abyś mogła szybko i bezproblemowo dokonywać zmian - wystarczy Ci do tego Projektant motywów Bloggera.

Wsparcie techniczne

◆ Szablony nie obejmują usługi instalacji, są do samodzielnej instalacji, tzn. że nie zainstaluję motywu za Ciebie (chyba, że kupisz wraz z szablonem usługę instalacji dostępną w moim sklepiku).
◆ Jeśli masz pytania techniczne odnośnie instalacji, dołącz do grupy na Facebooku, gdzie udzielam bezpłatnie wsparcia i odpowiadam na pytania. Dzięki temu moje odpowiedzi będą służyć też innym :)
Gwarantuję, że nie zostaniesz sama ze swoimi problemami ani z rozsypanym blogiem! Zawsze odpowiadam, doradzam, jestem tu dla Ciebie! Moim celem nie jest to, żebyś kupiła motyw i trzymała go na dysku, ale byś mogła cieszyć się piękną stroną na Bloggerze - zależy mi więc na tym, aby instalacja przebiegła poprawnie do samego końca, nawet gdy napotkasz po drodze problemy ❣️

Licencja

Evelyn jest dostępny wyłącznie w wersji premium na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz wykorzystać motyw na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Możliwość zakupienia pasującego logo - sprawdź teraz!

Do Evelyn, tak jak i do Penelope, stworzyłam też zestaw pasujących logo. Jeden i drugi zestaw możesz zamówić w dokładnie takiej samej kolorystyce, jak w wersji demonstracyjnej szablonu Evelyn :) Możesz wybrać też zupełnie inną paletę, a jeśli wolisz swoje, zupełnie inne kolory - skontaktuj się ze mną w sprawie wyceny, na pewno się dogadamy! ❣️ Sprawdź dostępne wzory logo!
https://brandandblogger.shoplo.com/kategoria/zestawy-logo/zestaw-logo-evelyn

Masz pytania? Super! Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Sprawdź FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania - być może znajdziesz tam odpowiedź! Jeśli nie, śmiało pytaj na: kontakt@brandandblogger.pl

No i najważniejsze...

Koniecznie daj mi znać, co myślisz o tym szablonie, a jeśli zdecydujesz się go nabyć - pochwal się efektem! Możesz mnie też oznaczyć na Instagramie - wszystkie formy mile widziane ❤

https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/

Brak komentarzy