// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Jeśli wciąż nie wierzysz, że piękny blog / strona na Bloggerze jest w zasięgu ręki, to dzisiaj przybywam z misją, aby zmieni Twoje zdanie na ten temat! Przedstawiam Ci Evelyn - kolejny motyw na Bloggera (Blogspota) z serii Blogger piękny niczym Wordpress, który od dziś możesz nabyć w sklepiku. Podobnie jak bestsellerowe Primrose i Penelope, Evelyn to motyw na Blogspota, który pozwoli Ci maksymalnie upodobnić swoją stronę do Wordpressa, dzięki czemu możesz się cieszyć pięknym, profesjonalnym miejscem w sieci i nigdzie nie musisz się przenosić! 😍 Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z Evelyn i do zobaczenia go na żywo, w akcji!

Blogger piękny niczym Wordpress - poznaj Evelyn! Szablon na Bloggera (Blogspota) premium

Evelyn jest wyposażony we wszystkie gadżety, które zawierały Primrose i Penelope: slider postów (działający w oparciu o wybraną etykietę), gadżet podobne posty (na stronie posta, pod jego treścią), ciekawe animacje oraz blokujące się elementy (menu i kolumna boczna) przy scrollowaniu, okienko wyszukiwania pop-up,  niestandardowy gadżet "O mnie" (z social ikonkami, w kolumnie bocznej oraz w stopce strony) oraz ulepszony (samo-aktualizujący się) gadżet Instagrama. Również podzielony jest na sekcje. Natomiast - jak zawsze w moich motywach - Evelyn wyróżnia się designem innym niż wszystkie! Dzięki temu wyróżnisz się na tle innych ze swoją stroną, a Twój blog stanie się rozpoznawalny w sieci. Takiego motywu na Bloggera jeszcze nie widziałaś - iście w Wordpressowym stylu!

Motyw na Bloggera Evelyn - odkryj motyw nowej generacji!

W Evelyn nie zabrakło też animowanych elementów dekoracyjnych - tym razem są to listki. Ponadto wiele kafelek (np. kafelki usług/kategorii) mają nowe animacje, których nie było we wcześniejszych motywach. Sliderowi postów nadałam wygląd, jakiego jeszcze żaden blog na Bloggerze nie widział! Evelyn również posiada zdobienia teksturą w kolorze rose gold, które dodają elegancji, jednak możesz w każdej chwili, zamiast tej tekstury, nadać obramowaniom jednolity kolor  dosłownie kilkoma kliknięciami w Projektancie motywów Bloggera - bez znajomości kodowania! Instrukcja pokaże Ci krok po kroku, jak tych zmian dokonać.

Standardowo, wygląd postów ze strony głównej pojawia się też na stronach etykiet i archiwum oraz stronie wyników wyszukiwania, natomiast kolumna boczna wyświetla się tylko na stronie pojedynczego posta czy na stronie statycznej. Wraz z motywem Evelyn, otrzymujesz już zainstalowane, ozdobne nagłówki gadżetów, które widzisz na podglądzie: "Poznajmy się", "Najnowsze na blogu", "Popularne Posty" oraz "Kontakt" (na specjalnej podstronie z formularzem kontaktowym).

Nowości w motywie premium na Bloggera Evelyn:

nietypowy slider postów, który zwraca uwagę czytelników oryginalnym designem - dzięki niemu przyciągniesz ich uwagę!
◆ sekcja "Usługi / kategorie" z zupełnie nową animacją po najechaniu - dzięki temu gadżetowi możesz łatwo wyróżnić swoje 3 wybrane usługi/produkty/kategorie na blogu, z którymi najbardziej chcesz dotrzeć do potencjalnych odwiedzających;
nowy wygląd sekcji "O mnie" - specjalny gadżet powitania (zatytułowany "Witaj!"), ozdobiony emblematem (jeśli posiadasz takie logo, możesz je tam wstawić, jeśli nie - mogę zaoferować swoje zestawy logo), z 2 kafelkami (obrazami), które możesz podlinkować do dowolnych podstron i nadać im tytuł po najechaniu,
personalizowana strona "Kontakt" - po wklejeniu kodu na jedną z Twoich stron statycznych, Twoja zakładka "Kontakt" zamieni się w personalizowaną stronę z formularzem kontaktowym, pasującym do całego motywu.

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda strona Kontakt, którą otrzymasz razem z szablonem.


Tradycyjnie, jak w pozostałych moich motywach na Bloggera, w pakiecie z Evelyn otrzymujesz również: ulepszenia pod kątem SEO (szablon będzie wspierać pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce) oraz styl dla stron "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" oraz błędu 404, dzięki czemu czytelnik ma możliwość dalszego eksplorowania Twojej strony od razu (zmniejszają prawdopodobieństwo, że odwiedzający stronę ucieknie z niej całkiem, gdy zobaczy błąd) i wiele innych możliwości, charakterystycznych dla moich szablonów PREMIUM.


Evelyn - szablon na Bloggera PREMIUM - pełna lista funkcji

NOWOŚĆ! Nowy wygląd gadżetu Obserwuj przez e-mail w specjalnej sekcji!
NOWOŚĆ! Piękna strona statyczna Kontakt (oparta na gadżecie Formularz kontaktowy) - możesz wypełnić ją własnymi tekstami i podlinkować w menu :)
NOWOŚĆ! Oryginalny gadżet "O mnie" - wykorzystaj kafelki i kieruj odwiedzających do Twoich najlepszych kategorii/oferty!
NOWOŚĆ! Specjalna sekcja z gadżetem "Usługi lub kategorie" - pokaż swoje najmocniejsze strony!
NOWOŚĆ! Nowe animowane elementy dekoracyjne (listki) - możesz zmienić ich kolory w Projektancie motywów Bloggera
NOWOŚĆ! Zdobienia w kolorze rose gold wbudowane w szablon - nie musisz nic robić, aby się pojawiły i możesz w każdej chwili je zmienić na dowolny kolor, używając tylko Projektanta motywów Bloggera!
✔ Ciekawe kafelki postów o oryginalnym układzie, kolumna boczna po prawej stronie (widoczna na stronie posta i stronie statycznej)
✔ Slider postów z oryginalną nawigacją i animacją po najechaniu
✔ Wyróżniony gadżet "Obserwuj przez e-mail" w kolumnie bocznej (możesz go wyróżnić ciekawym dwukolorowym tłem - kolory łatwo wybierzesz w Projektancie)
✔ Pasek górny z social ikonkami, ikoną wyszukiwarki i menu
✔ Niestandardowe okienko wyszukiwania (pop-up)
✔ Menu w formie rozwijanej listy, z piękną wersją mobilną
✔ Gadżet "Podobne posty" - pod treścią posta, na jego stronie
✔ Niestandardowy gadżet "O mnie" w kolumnie bocznej oraz stopce posta (z social ikonami i możliwością dodania obrazu/logo)
✔ Wyróżniony gadżet Popularne Posty w specjalnej sekcji nad kolumnami w stopce
✔ Przycisk "to the top"
✔ Niestandardowy gadżet Instagrama z animacją
✔ Niestandardowy wygląd strony "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Niestandardowy wygląd strony błędu 404 - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Menu "sticky" - widoczne cały czas podczas scrollowania strony
✔ Kolumna boczna blokująca się przy przewijaniu strony
✔ Poprawki kodu wpływające korzystnie na SEO
✔ Animacje po załadowaniu i podczas scrollowania strony!
✔ Pełna funkcjonalność i responsywność - prezentuje się pięknie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych!
✔ Rozbudowany Projektant motywów Bloggera - możesz zmienić wszystkie kolory i czcionki bez znajomości HTML!
✔ Ikony udostępniania pod postami (na stronie posta)
✔ Ładny wygląd stopki posta (po otwarciu posta)
✔ Ładny wygląd komentarzy (z przyciskami)
✔ Niestandardowe okienko cookies (informacja o ciasteczkach)
✔ Styl dla gadżetów: Strony, Obserwuj przez e-mail, Popularne posty, Polecany post, Wyszukiwarka, Etykiety, Lista linków oraz Archiwum (w formie rozwijanej listy)
✔ Automatyczne zwijanie postów
✔ Automatyczne okładki postów


Co możesz zmienić w szablonie Evelyn za pomocą Projektanta?

Jak zawsze w moich szablonach, możesz całkowicie zmienić kolorystykę w tym motywie i to bez znajomości kodowania :) Wszystko w Projektancie motywów Bloggera! Przyświeca mi jeden cel: aby nie istniał żaden element, którego czcionki/kolorów nie możesz dostosować!

Możesz zmienić:

◆ wszystkie kolory: buttonów, tekstu, linków, teł i obramowań różnych elementów, w tym również obramowanie teksturą rose metalic możesz zmienić na dowolny kolor,
◆ rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa).

Ponadto, możesz:

◆ dodawać lub usuwać gadżety w dwóch przestrzeniach - w kolumnie bocznej i 3 kolumnach w stopce,
◆ dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
◆ zmienić liczbę postów wyświetlanych w sliderze postów,
◆ zmienić wszystkie obrazy będące okładkami w gadżetach specjalnych na stronie głównej bloga: "O mnie", "Usługi/kategorie" oraz na podstronie "Kontakt".

Przygotowałam dla Ciebie też nieco inną kolorystyczną wersję motywu Evelyn (screen poniżej), żeby pokazać Ci, jak bardzo możesz zmienić ten szablon, używając tylko i wyłącznie Projektanta motywów Bloggera. Nie zmieniałam już tylko czcionek, ale je także możesz zmienić - w 100% wszystkie, bez wyjątku!Motyw na Blogspota Evelyn - wymagania techniczne

Obrazy wstawiaj do posta w oryginalnym rozmiarze! Zobacz w instrukcji szablonu, jak to zrobić.
Minimalna szerokość obrazów w postach to 1600px.
➤ Wysokość nie ma znaczenia - możesz wstawiać obrazy zarówno pionowe, jak i poziome. Więcej na temat obrazów znajdziesz w instrukcji instalacji :)
➤ Obrazy szersze niż 1600px zostaną automatycznie zeskalowane (nie musisz ręcznie zmieniać ich rozmiaru przed załadowaniem).
➤ Wymagane przynajmniej 1 zdjęcie na post.
➤ Minimalna liczba znaków w poście: 320.
Musisz używać na blogu etykiet w postach, aby gadżety slider postów i podobne posty działały poprawnie.

Dodatkowe informacje

➤ Szablon stworzony tylko dla Bloggera - nie da się go wykorzystać na innych platformach, nie zadziała na Wordpressie, choć bardzo go przypomina :)
➤ Szerokość kolumn jest stała.
➤ Obrazy, tekst, logo nie są sprzedawane razem z szablonem. Logo, a nawet zestaw logo (z emblematem) dla swojego bloga możesz zakupić w moim sklepiku.
➤ Po zakupie otrzymasz spakowany plik w formacie .ZIP. Potrzebujesz programu (np. WinRAR, 7zip), aby rozpakować ten plik. Po rozpakowaniu zobaczysz instrukcję i wszystkie niezbędne pliki :)

Instalacja

Do szablonu dołączam pełną dokumentację - instrukcję instalacji krok po kroku, wraz z poradami, wskazówkami, więc bez problemu go zainstalujesz u siebie i dostosujesz :) A wszystko to po polsku - jeśli do tej pory męczyłaś się z instalacją zagranicznych motywów i ich instrukcjami napisanymi "niby po angielsku", niezrozumiałymi dla Ciebie, to instalacja tego motywu będzie dla Ciebie przyjemnością! Cały szablon jest zbudowany w ten sposób, abyś mogła szybko i bezproblemowo dokonywać zmian - wystarczy Ci do tego Projektant motywów Bloggera.

Wsparcie techniczne

◆ Szablony nie obejmują usługi instalacji, są do samodzielnej instalacji, tzn. że nie zainstaluję motywu za Ciebie (chyba, że kupisz wraz z szablonem usługę instalacji dostępną w moim sklepiku).
◆ Jeśli masz pytania techniczne odnośnie instalacji, dołącz do grupy na Facebooku, gdzie udzielam bezpłatnie wsparcia i odpowiadam na pytania. Dzięki temu moje odpowiedzi będą służyć też innym :)
Gwarantuję, że nie zostaniesz sama ze swoimi problemami ani z rozsypanym blogiem! Zawsze odpowiadam, doradzam, jestem tu dla Ciebie! Moim celem nie jest to, żebyś kupiła motyw i trzymała go na dysku, ale byś mogła cieszyć się piękną stroną na Bloggerze - zależy mi więc na tym, aby instalacja przebiegła poprawnie do samego końca, nawet gdy napotkasz po drodze problemy ❣️

Licencja

Evelyn jest dostępny wyłącznie w wersji premium na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz wykorzystać motyw na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Możliwość zakupienia pasującego logo - sprawdź teraz!

Do Evelyn, tak jak i do Penelope, stworzyłam też zestaw pasujących logo. Jeden i drugi zestaw możesz zamówić w dokładnie takiej samej kolorystyce, jak w wersji demonstracyjnej szablonu Evelyn :) Możesz wybrać też zupełnie inną paletę, a jeśli wolisz swoje, zupełnie inne kolory - skontaktuj się ze mną w sprawie wyceny, na pewno się dogadamy! ❣️ Sprawdź dostępne wzory logo!
https://brandandblogger.shoplo.com/kategoria/zestawy-logo/zestaw-logo-evelyn

Masz pytania? Super! Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Sprawdź FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania - być może znajdziesz tam odpowiedź! Jeśli nie, śmiało pytaj na: kontakt@brandandblogger.pl

No i najważniejsze...

Koniecznie daj mi znać, co myślisz o tym szablonie, a jeśli zdecydujesz się go nabyć - pochwal się efektem! Możesz mnie też oznaczyć na Instagramie - wszystkie formy mile widziane ❤

https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/

Brak komentarzy