// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Jeśli do tej pory wydawało Ci się, że takie tablice posiadają tylko firmy i znane marki, a Ty nie musisz jej mieć to najwyższa pora, aby wyprowadzić Cię z tego błędu! Bez względu na to, czy tylko prowadzisz bloga hobbystycznie, czy zamierzasz na nim opierać współprace barterowe, czy może chcesz budować swoją markę - niezależnie od Twojej sytuacji, taka nawet uproszczona tablica stylu będzie Ci ogromną pomocą w budowaniu wizerunku i rozpoznawalności swoich miejsc w sieci.

Dlaczego powinnaś posiadać tablicę stylu swojej marki?

1. Unikniesz zastanawiania się każdorazowo przy próbie stworzenia czegoś

Prędzej czy później przyjdzie taki czas, kiedy będziesz chciała zrobić grafikę na social media/banner/mini e-booka, czy cokolwiek, co wymaga jakiejkolwiek minimalnej oprawy graficznej. Jeśli jeszcze tego nie doświadczyłaś, to zapewne wkrótce Cię to dopadnie - takie już są uroki "bycia online". Chyba nie chcesz wtedy załamać się możliwością kombinacji fontów, kolorów, znaków? Grafika ma spełniać swoje zadanie - być atrakcyjna, przyjemna dla oka. I tyle - jej stworzenie powinno być krótkie i przyjemne, bez dłuższego zastanawiania się. Dzięki takiej tablicy nie musisz się zastanawiać, sięgasz do niej i wybierasz swoje ustalone wcześniej kolory i fonty. Proste, prawda?

2. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu

Uwierz mi, każdorazowo przy tworzeniu jednej takiej grafiki możesz spędzić nawet godziny, jeśli nie zdecydujesz się na konkretny styl - raz, a porządnie. Chyba lepiej już w końcu się zdecydować i do tego więcej nie wracać, prawda? Jestem pewna, że cenisz sobie swój wolny czas. Potraktuj to więc jak inwestycję - ta tablica naprawdę zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu!

3. Skończą się Twoje problemy z brakiem spójności

Jeśli do tej pory Twoje miejsca w sieci były "z różnych parafii", bo publikowałaś w nich takie elementy graficzne, jakie udało Ci się stworzyć pod wpływem chwili i swojego "widzimisię", to dzięki takiej tablicy raz na zawsze z tym skończysz i wreszcie zapanujesz nad spójnym wizualnie komunikatem tego, co w sieci robisz. Dzięki temu wszystko będzie do siebie pasować, zacznie tworzyć przemyślany styl.

4. W końcu będziesz rozpoznawalna

Bo tak już jest, że ludzkie oko lubi ładne rzeczy i atrakcyjne, przemyślane wizualnie komunikaty zapamięta prędzej, niż mózg zapamięta skomplikowany adres bloga. Jeśli chcesz pozostać w pamięci swoich odbiorców na dłużej, chcesz, by Cię kojarzyli i rozpoznawali od pierwszych odwiedzin, to właśnie to jest odpowiednia droga, aby tego dokonać! Trzymanie się jednego stylu, utrwalonego na takiej tablicy, to zdecydowanie dobry krok w stronę rozpoznawalności :)

5. To, co robisz, będzie wyglądać profesjonalnie - będziesz traktowana poważnie

Nie jak osoba, która robi coś hobbystycznie i raczej z przypadku, "tak jak jej wyjdzie", ale jak osoba, która ma przemyślaną strategię, dokładnie wie, czego chce i ten plan realizuje. Konsekwencja w trzymaniu się swojego stylu, przemyślanego, bijąca ze wszystkich Twoich miejsc w sieci (strony i social mediów) jest najlepszym komunikatem do podświadomości Twoich odbiorców, by postrzegali Cię jako kogoś, kto zna się na rzeczy :)

Co powinno się znajdować w tablicy stylu marki?

Lista wcale nie jest kosmicznie długa. W sieci pod hasłem "brand style guide" (bo tak się to nazywa w języku angielskim) znajdziesz mnóstwo skomplikowanych i obszernych tablic, ale to wcale nie oznacza, że czegoś aż tak dużego potrzebujesz. Wystarczy Ci, że wstawisz tam swoje logo (ewentualnie wersje alternatywne), przykłady wybranych przez siebie fontów (dosłownie 3 wystarczą), kilka kolorów i przykładowych zdjęć, które będą symbolizować klimat, jaki masz trzymać np. na swojej stronie (czyli w jakim "duchu" będziesz dodawać kolejne zdjęcia - automatycznie patrząc na tablicę będziesz szukać podobnych). I to wszystko! Pracochłonne? No pewnie, że nie, a ile ułatwia!!!

Przekonana? To stwórz swoją tablicę już dziś!

Mam nadzieję, że nie będziesz dłużej zwlekać z wyborem elementów Twojego stylu, tym bardziej, że przygotowałam dla Ciebie darmowy szablon takiej tablicy, który możesz otrzymać prosto na Twoją skrzynkę e-mail, jeśli zapiszesz się poniżej. Wraz z szablonem otrzymasz w mailu instrukcję, jak go używać, więc stworzenie Twojej własnej tablicy wymaga od Ciebie w tym momencie już tylko Twoich chęci! Uwierz mi, to zaprocentuje i będzie Ci o wiele łatwiej dbać o to, by Twoje miejsca w sieci wyglądały pięknie :)

Brak komentarzy