// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Amber
Zobacz
Naomi
Zobacz
Stella
Zobacz
Sarah
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek nad korzystaniem z szablonów grafik na social media? Nie? W  takim razie nie wiesz, co tracisz i ten post jest właśnie dla Ciebie! Jeśli jeszcze nie masz własnych szablonów grafik na social media lub nie widzisz potrzeby korzystania z nich, to po lekturze tego artykułu naprawdę zmienisz zdanie! Istnieje 5 naprawdę istotnych korzyści, jakie osiągniesz, używając takich szablonów.

Dlaczego warto używać szablonów grafik social media?

1. Będziesz rozpoznawalna i wyróżnisz się na tle konkurencji

Pomyśl sama, ile kont popularnych marek na Instagramie, czy fanpage'y na Facebooku widzisz codziennie. Czy zauważyłaś, by wszyscy korzystali z konkretnych szablonów? By ich wszystkie grafiki do siebie pasowały? No nie, bo wciąż sporo osób tego nie robi, dlatego tym bardziej warto, abyś zaczęła korzystać z szablonów grafik na social media teraz i wyróżniła się na tle konkurencji! 
Pamiętaj, że odbiorcy zawsze podświadomie zapamiętują Cię w sieci po kolorach i stylu - nawet jeśli po pierwszej wizycie na Insta nie zapamiętają kim jesteś, to jeśli w przyszłości zobaczą gdzieś Twoją grafikę w tym samym stylu jeszcze raz (np. na Facebooku), skojarzą, że to ich już kiedyś interesowało, że chyba już Cię znają. Dzięki szablonom grafik social media możesz szybciej wypracować rozpoznawalność w sieci :) 

2. Twoje grafiki będą spójne, a Twoje działania będą wyglądały profesjonalnie

Na pewno zdarzyło Ci się już widywać popularne konta na Instagramie, gdzie niby każda dodana grafika jest jakoś przygotowana, a jednak wszystkie widziane razem na stronie głównej tworzą chaos - kolory do siebie nie pasują, czcionki za każdym razem nowe, wciąż jest coś nowego, nie wiadomo, na co patrzeć ani z czym to właściwie skojarzyć. Dzięki szablonom grafik na social media uzyskasz spójność. Scrollując Twój fanpage na Facebooku czy Twoje konto na Instagramie, potencjalny obserwator zobaczy spójny komunikat, który nie tylko zapamięta (skojarzy z tym, co robisz), ale również wpłynie na odbiór tego, co robisz - Twoje działania będą wyglądać profesjonalnie.

3. Przestaniesz się wciąż zastanawiać, co wstawić danego dnia

Nawet jeśli planujesz treści w social media z wyprzedzeniem na dany okres czasu, to i tak na pewno czasem zdarza Ci się, że zastanawiasz się nad kolejnymi pomysłami na posty i grafiki dłużej niż powinnaś. Szablony grafik social media ten problem rozwiązują - bo jeśli masz już kilka takich szablonów do grafik (np. szablon dla jakieś cytatu związanego z tym, co robisz, szablon dla produktu, który polecasz, szablon dla informacji o nowym poście na blogu, itd.) to w pewnym sensie już te szablony determinują Twoje treści i ich kolejność. Jeśli dodajesz na Instagramie posty tak, żeby mieć jakiś konkretny schemat przy scrollowaniu Twojej tablicy, no to już wiesz, że np. teraz powinnaś wstawić cytat, bo co 6 post na Twoim IG to cytat.

4. Nie będziesz musiała już wpadać na żadne nowe pomysły graficzne

Jeśli próbowałaś kiedykolwiek stworzyć jakiś banner informacyjny o najnowszym rozdaniu/wyzwaniu na swojej stronie, okładkę nowego wpisu na blogu albo jakąkolwiek inną grafikę informacyjną na social media to na pewno wiesz, jak czasami ciężko jest skleić coś z niczego. Bo to nie jest łatwe, kiedy chcesz zrobić coś ładnego na już, ale w zasadzie nie wiesz, jak to ma wyglądać, żeby było tak "WOW". Najpierw zastanawiasz się, co możesz jeszcze dodać, żeby to nie wyglądało tak jak zwyczajne zdjęcie w ramce, a potem łapiesz się na tym, że utknęłaś na wyborze czcionek... Dzięki szablonom grafik na social media już nie musisz się zastanawiać, bo to one definiują Twój styl - one już mają te elementy, wystarczy dodać swój tekst, zdjęcie i gotowe! I zawsze możesz je przerobić na okładkę posta, użyć pewnych ich fragmentów do jej stworzenia, a nawet wykorzystać je w swoim e-booku jako dekorację! (oczywiście o tym decyduje autor, u którego je nabyłaś - ja zezwalam na wykorzystanie dowolne:D)

5. Zaoszczędzisz sporo czasu

Największą korzyścią z używania szablonów grafik na social media jest jednak to, że na każdym z powyższych problemów, który masz dzięki nim rozwiązany, oszczędzasz mnóstwo czasu. I to naprawdę sporo! Policz, ile potrafisz się zastanawiać nad każdą z tych rzeczy lub ile minut potrzebujesz do stworzenia od zera jednej grafiki... Podczas gdy szablon social media: otwierasz, dodajesz zdjęcie, wpisujesz tekst i publikujesz! Nie ma tu filozofii :)

Przekonana? To do dzieła!

Stwórz swoje szablony do grafik w Canvie lub skorzystaj z dostępnych w sieci - masz do wyboru wiele opcji zarówno darmowych, jak i płatnych. 
Jeśli chciałabyś tu przeczytać jakiś konkretny wpis na interesujący Cię temat - zostaw pomysł w komentarzu, postaram się taki wpis przygotować :) Pytania również mile widziane - na wszystkie postaram się odpowiedzieć.

1 komentarz:

 1. Fajnie że są darmowe, spokojnie każdy coś odpowiedniego dla siebie tu znajdzie
  https://martis-consulting.pl

  OdpowiedzUsuń