// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Amber
Zobacz
Naomi
Zobacz
Stella
Zobacz
Sarah
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Ostatnio pokazywałam darmowy motyw na Bloggera Victoria, dzisiaj pora na przedstawienie wersji premium tego szablonu. A jest co pokazywać, bo w wersji premium szablon jest naprawdę wypasiony w funkcje - propozycja idealna dla osób wymagających! Gorąco zachęcam Cię do zapoznania się z jego możliwościami, które pokażę w tym poście.

Szablon na Bloggera Victoria PREMIUM - czym się różni od wersji darmowej?

Szablon bazuje na wersji darmowej Victorii, a więc zawiera wszystko to, co jego darmowy odpowiednik, a do tego mnóstwo dodatkowych funkcji, które postaram się w bardzo dużym skrócie tu opisać, bo lista (jak możesz zobaczyć poniżej) jest naprawdę bardzo długa :D

1. Dodatkowe gadżety

Victoria PREMIUM zawiera sporo dodatkowych gadżetów. Ma slider postów oparty na etykiecie (sama decydujesz, z której konkretnie kategorii ma on wyświetlać posty), dodatkowo (oparty również na etykietach) gadżet "Podobne posty" - umieszczony zaraz pod treścią posta, poleca Twoim czytelnikom wpisy o podobnej tematyce. Z pozostałych niestandardowych gadżetów stworzonych przeze mnie w tym szablonie mogę wymienić: niestandardowy pasek wyszukiwarki z animacją (umieszczony w pasku górnym z social ikonkami), menu w formie rozwijanej listy (również z animacją), gadżet "O mnie" z social ikonkami i możliwością dodania swojego zdjęcia oraz ulepszony gadżet Instagrama - po kliknięciu w post czytelnik przenosi się bezpośrednio do Twojego IG, bez przekierowań, jak to ma miejsce w przypadku darmowego gadżetu Instagrama np. od Snapwidget (ten użyty został w wersji darmowej Victorii).

2. Dodatkowe wyróżnienia gadżetów

Oprócz wielu nowych gadżetów, Victoria PREMIUM daje Ci możliwość wyróżnienia dwóch z nich. W kolumnie bocznej możesz nadać indywidualny styl dla gadżetu "Obserwuj przez e-mail", natomiast dla gadżetu "Popularne posty" masz przygotowaną specjalną sekcję (nad kolumnami stopki) na ten gadżet, ze specjalnym stylem. Dzięki tak wyróżnionej sekcji Twoje najlepsze posty na pewno rzucą się w oczy wszystkim czytelnikom.

3. Poprawki SEO i dodatkowe strony

Szablon Victoria PREMIUM zawiera kilka poprawek w kodzie, które korzystnie wpłyną na SEO - dzięki temu motyw ten będzie wspierał Twoje działania i lepiej pozycjonował stronę. Dość dużą nowością jest też stylizowany wygląd dwóch stron: "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" oraz błędu 404. Na każdej z tych stron umieściłam pasek wyszukiwania i przycisk powrotu do strony głównej - dzięki temu czytelnik ma możliwość dalszego eksplorowania Twojej strony od razu i nie musi uciekać dalej, gdyż nie zobaczy pustej strony (jak w przypadku domyślnych szablonów Bloggera).

4. Dodatkowe animacje i efekty

To jest ta część szablonu, która robi największe "WOW" i dodaje stronie dynamizmu. Menu blokuje się przy przewijaniu strony na samej jej górze, dzięki czemu jest dostępne cały czas, podobnie blokuje się kolumna boczna. Scrollując stronę, kolejne elementy pojawiają się z animacją - dosłownie "przyjeżdżają" od góry :)

Szablon na Bloggera Victoria PREMIUM - co zawiera? Pełna lista funkcji

✔ Slider postów
✔ Pasek górny z social ikonkami i ikoną wyszukiwarki
✔ Niestandardowy pasek wyszukiwania z animacją!
✔ Menu w formie rozwijanej listy z animacją po najechaniu i piękną wersją mobilną
✔ Gadżet "Podobne posty" - pod treścią posta
✔ Niestandardowy gadżet "O mnie"
✔ Wyróżniony gadżet Obserwuj przez e-mail w kolumnie bocznej - możesz nadać mu odrębny styl!
✔ Wyróżniony gadżet Popularne Posty w specjalnej sekcji nad kolumnami w stopce
✔ Przycisk "to the top"
✔ Niestandardowy gadżet Instagrama z animacją (kieruje prosto do Twojego IG, bez przekierowań na inne strony typu Snapwidget)
✔ Niestandardowy wygląd strony "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Niestandardowy wygląd strony błędu 404 - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Menu "sticky" - widoczne cały czas podczas scrollowania strony
✔ Kolumna boczna blokująca się przy przewijaniu strony
✔ Poprawki kodu wpływające korzystnie na SEO
✔ Animacje po załadowaniu i podczas scrollowania strony!
✔ Pełna funkcjonalność i responsywność - prezentuje się pięknie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych!
✔ Rozbudowany Projektant motywów Bloggera - możesz zmienić wszystkie kolory i czcionki bez znajomości HTML!
✔ Ikony udostępniania pod postami
✔ Ładny wygląd stopki posta (po otwarciu)
✔ Ładny wygląd komentarzy (z przyciskami)
✔ Niestandardowe okienko cookies (informacja o ciasteczkach)
✔ Styl dla gadżetów: Strony, Obserwuj przez e-mail, Popularne posty, Polecany post, Wyszukiwarka, Etykiety, Lista linków oraz Archiwum (w formie listy)
✔ Gadżet z logo i social ikonami (w stopce)
✔ Automatyczne zwijanie postów
✔ Automatyczne okładki postów


Co możesz zmienić w Victorii PREMIUM za pomocą Projektanta?

Projektant motywów Bloggera zaprojektowałam tak, aby nie istniał żaden element, którego czcionki/kolorów nie możesz dostosować. W poście na temat darmowej wersji Victorii zamieściłam grafikę z wyglądem szablonu w wersji lagunowej - jak widać, możesz totalnie zmienić kolorystykę w tym motywie i to bez znajomości kodowania!

Możesz zmienić:

◆ wszystkie kolory: buttonów, tekstu, linków, teł i obramowań różnych elementów,
◆ rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa).

Ponadto, możesz:

◆ dodawać lub usuwać gadżety w dwóch przestrzeniach - w kolumnie bocznej i 3 kolumnach w stopce,
◆ dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
◆ zmienić liczbę postów wyświetlanych w gadżecie Instagrama i sliderze postów.

Szablon na Bloggera Victoria - wymagania techniczne

Obrazy wstawiaj do posta w oryginalnym rozmiarze! Zobacz w instrukcji szablonu, jak to zrobić.
Minimalna szerokość obrazów w postach to 1175px.
➤ Wysokość nie ma znaczenia - możesz wstawiać obrazy zarówno pionowe, jak i poziome.
➤ Obrazy szersze niż 1175px zostaną automatycznie zeskalowane (nie musisz ręcznie zmieniać ich rozmiaru przed załadowaniem).
➤ Wymagane przynajmniej 1 zdjęcie na post.
➤ Minimalna liczba znaków w poście: 350.
Musisz używać na blogu etykiet w postach, aby gadżety slider postów i podobne posty działały poprawnie.

Dodatkowe informacje

➤ Szablon stworzony tylko dla Bloggera - nie da się go wykorzystać na innych platformach, nie zadziała na Wordpressie.
➤ Szerokość kolumn jest stała.
➤ Obrazy, tekst, logo nie są sprzedawane razem z szablonem.
➤ Po zakupie otrzymasz spakowany plik w formacie .RAR. Potrzebujesz programu (np. WinRAR, 7zip), aby rozpakować ten plik. Po rozpakowaniu zobaczysz instrukcję i wszystkie niezbędne pliki :)

Instalacja

Do szablonu dołączam pełną dokumentację - instrukcję instalacji krok po kroku, wraz z poradami, wskazówkami, więc bez problemu go zainstalujesz u siebie i dostosujesz :) A wszystko to po polsku - jeśli do tej pory męczyłaś się z instalacją zagranicznych motywów i ich instrukcjami napisanymi "niby po angielsku", niezrozumiałymi dla Ciebie, to instalacja tego motywu będzie dla Ciebie przyjemnością!


Licencja

Victoria w wersji PREMIUM dostępna jest na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz wykorzystać motyw na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Wsparcie techniczne

◆ Szablon instalujesz samodzielnie w oparciu o instrukcję do niego dołączoną - nie oferuję instalacji. Jeśli chcesz, bym go zainstalowała za Ciebie, zakup usługę instalacji w moim sklepiku :)
◆ Jeśli masz pytania techniczne odnośnie instalacji tego szablonu, nie wysyłaj ich mailem. Zostaw je proszę w komentarzu pod postem z szablonem lub dołącz do grupy na Facebooku - odpowiadam tam indywidualnie i najszybciej! Dzięki temu moje odpowiedzi będą służyć też innym :)

https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/

No i najważniejsze...

Daj mi znać, co myślisz o tym szablonie, a jeśli zdecydujesz się go nabyć - pochwal się, jak wygląda u Ciebie na blogu! Możesz mnie też oznaczyć na Instagramie - wszystkie formy mile widziane ❤

Brak komentarzy