// //]]>
Czy to brzmi Ci znajomo...?
 • Dopiero zaczynasz i Blogger jest dla Ciebie idealnym i najprostszym rozwiązaniem? A może już na nim działasz, ale wciąż zamartwiasz się, że Twój blog lub Twoja marka nie wygląda profesjonalnie?
 • Regularnie czujesz presję, że "musisz przenieść się na Wordpress", bo bez tego profesjonalnie nie będzie, choć znasz już Bloggera i najchętniej byś przy nim została?
 • Nieustannie masz problem z tworzeniem pięknych grafik na media społecznościowe - spędzasz nad tym sporo czasu, ale efekt końcowy nigdy Cię nie zadowala?
Możesz to zmienić!
Brand & Blogger
Kim jestem? Na imię mi Julia i w ramach Brand & Blogger prowadzę bloga dotyczącego porad głównie na Bloggera, tworzę szablony na Bloggera i grafiki na social media. Udowodnię, że nie musisz się nigdzie przenosić, jeśli nie chcesz, a Wordpress to nie jedyna słuszna droga. Pokażę Ci, że możesz mieć piękną, profesjonalną stronę na Bloggerze. Pomogę Ci oszczędzić Twój czas i dam rozwiązania, dzięki którym szybko możesz mieć pięknie oprawione media społecznościowe.
Ty też możesz oczarować swoich odbiorców piękną stroną i marką, nawet działając na Bloggerze! I to jest misją Brand & Blogger. Moją misją.
Cheryl
Zobacz
Ophelia
Zobacz
Evelyn
Zobacz
Penelope
Zobacz
Primrose
Zobacz
Victoria
Zobacz
Sophie
Zobacz
Adaline
Zobacz
Adaline Dark
Zobacz
Zobacz wszystkie
 • #1
  na bloggera
  W pełni responsywne, eleganckie, kobiece, poprawiające SEO, wykonane z dbałością o szczegóły - kupujesz jakość premium, która działa ♡
  Zobacz szablony
 • #2
  media
  Wysokiej jakości szablony social media, pasujące kolorami do szablonów na Bloggera, łatwe w obsłudze - wystarczy aplikacja Canvy w telefonie! ♡
  Szablony SM
 • #3
  na facebooku
  Masz pytania dotyczące Bloggera? Dołącz do grupy na Facebooku, gdzie spotkasz ludzi blogujących na Bloggerze i uzyskasz odpowiedzi ♡
  Dołącz do grupy

Ostatnio pokazywałam darmowy motyw na Bloggera Victoria, dzisiaj pora na przedstawienie wersji premium tego szablonu. A jest co pokazywać, bo w wersji premium szablon jest naprawdę wypasiony w funkcje - propozycja idealna dla osób wymagających! Gorąco zachęcam Cię do zapoznania się z jego możliwościami, które pokażę w tym poście.

Szablon na Bloggera Victoria PREMIUM - czym się różni od wersji darmowej?

Szablon bazuje na wersji darmowej Victorii, a więc zawiera wszystko to, co jego darmowy odpowiednik, a do tego mnóstwo dodatkowych funkcji, które postaram się w bardzo dużym skrócie tu opisać, bo lista (jak możesz zobaczyć poniżej) jest naprawdę bardzo długa :D

1. Dodatkowe gadżety

Victoria PREMIUM zawiera sporo dodatkowych gadżetów. Ma slider postów oparty na etykiecie (sama decydujesz, z której konkretnie kategorii ma on wyświetlać posty), dodatkowo (oparty również na etykietach) gadżet "Podobne posty" - umieszczony zaraz pod treścią posta, poleca Twoim czytelnikom wpisy o podobnej tematyce. Z pozostałych niestandardowych gadżetów stworzonych przeze mnie w tym szablonie mogę wymienić: niestandardowy pasek wyszukiwarki z animacją (umieszczony w pasku górnym z social ikonkami), menu w formie rozwijanej listy (również z animacją), gadżet "O mnie" z social ikonkami i możliwością dodania swojego zdjęcia oraz ulepszony gadżet Instagrama - po kliknięciu w post czytelnik przenosi się bezpośrednio do Twojego IG, bez przekierowań, jak to ma miejsce w przypadku darmowego gadżetu Instagrama np. od Snapwidget (ten użyty został w wersji darmowej Victorii).

2. Dodatkowe wyróżnienia gadżetów

Oprócz wielu nowych gadżetów, Victoria PREMIUM daje Ci możliwość wyróżnienia dwóch z nich. W kolumnie bocznej możesz nadać indywidualny styl dla gadżetu "Obserwuj przez e-mail", natomiast dla gadżetu "Popularne posty" masz przygotowaną specjalną sekcję (nad kolumnami stopki) na ten gadżet, ze specjalnym stylem. Dzięki tak wyróżnionej sekcji Twoje najlepsze posty na pewno rzucą się w oczy wszystkim czytelnikom.

3. Poprawki SEO i dodatkowe strony

Szablon Victoria PREMIUM zawiera kilka poprawek w kodzie, które korzystnie wpłyną na SEO - dzięki temu motyw ten będzie wspierał Twoje działania i lepiej pozycjonował stronę. Dość dużą nowością jest też stylizowany wygląd dwóch stron: "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" oraz błędu 404. Na każdej z tych stron umieściłam pasek wyszukiwania i przycisk powrotu do strony głównej - dzięki temu czytelnik ma możliwość dalszego eksplorowania Twojej strony od razu i nie musi uciekać dalej, gdyż nie zobaczy pustej strony (jak w przypadku domyślnych szablonów Bloggera).

4. Dodatkowe animacje i efekty

To jest ta część szablonu, która robi największe "WOW" i dodaje stronie dynamizmu. Menu blokuje się przy przewijaniu strony na samej jej górze, dzięki czemu jest dostępne cały czas, podobnie blokuje się kolumna boczna. Scrollując stronę, kolejne elementy pojawiają się z animacją - dosłownie "przyjeżdżają" od góry :)

Szablon na Bloggera Victoria PREMIUM - co zawiera? Pełna lista funkcji

✔ Slider postów
✔ Pasek górny z social ikonkami i ikoną wyszukiwarki
✔ Niestandardowy pasek wyszukiwania z animacją!
✔ Menu w formie rozwijanej listy z animacją po najechaniu i piękną wersją mobilną
✔ Gadżet "Podobne posty" - pod treścią posta
✔ Niestandardowy gadżet "O mnie"
✔ Wyróżniony gadżet Obserwuj przez e-mail w kolumnie bocznej - możesz nadać mu odrębny styl!
✔ Wyróżniony gadżet Popularne Posty w specjalnej sekcji nad kolumnami w stopce
✔ Przycisk "to the top"
✔ Niestandardowy gadżet Instagrama z animacją (kieruje prosto do Twojego IG, bez przekierowań na inne strony typu Snapwidget)
✔ Niestandardowy wygląd strony "Nie znaleziono wyników wyszukiwania" - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Niestandardowy wygląd strony błędu 404 - z dodatkowym paskiem wyszukiwania
✔ Menu "sticky" - widoczne cały czas podczas scrollowania strony
✔ Kolumna boczna blokująca się przy przewijaniu strony
✔ Poprawki kodu wpływające korzystnie na SEO
✔ Animacje po załadowaniu i podczas scrollowania strony!
✔ Pełna funkcjonalność i responsywność - prezentuje się pięknie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych!
✔ Rozbudowany Projektant motywów Bloggera - możesz zmienić wszystkie kolory i czcionki bez znajomości HTML!
✔ Ikony udostępniania pod postami
✔ Ładny wygląd stopki posta (po otwarciu)
✔ Ładny wygląd komentarzy (z przyciskami)
✔ Niestandardowe okienko cookies (informacja o ciasteczkach)
✔ Styl dla gadżetów: Strony, Obserwuj przez e-mail, Popularne posty, Polecany post, Wyszukiwarka, Etykiety, Lista linków oraz Archiwum (w formie listy)
✔ Gadżet z logo i social ikonami (w stopce)
✔ Automatyczne zwijanie postów
✔ Automatyczne okładki postów


Co możesz zmienić w Victorii PREMIUM za pomocą Projektanta?

Projektant motywów Bloggera zaprojektowałam tak, aby nie istniał żaden element, którego czcionki/kolorów nie możesz dostosować. W poście na temat darmowej wersji Victorii zamieściłam grafikę z wyglądem szablonu w wersji lagunowej - jak widać, możesz totalnie zmienić kolorystykę w tym motywie i to bez znajomości kodowania!

Możesz zmienić:

◆ wszystkie kolory: buttonów, tekstu, linków, teł i obramowań różnych elementów,
◆ rodzaje i rozmiary czcionek, ich styl (pogrubienie/kursywa).

Ponadto, możesz:

◆ dodawać lub usuwać gadżety w dwóch przestrzeniach - w kolumnie bocznej i 3 kolumnach w stopce,
◆ dodać swoje własne logo (obraz w nagłówku) lub zbudować nagłówek z użyciem tytułu i podtytułu w gadżecie Nagłówek,
◆ zmienić liczbę postów wyświetlanych w gadżecie Instagrama i sliderze postów.

Szablon na Bloggera Victoria - wymagania techniczne

Obrazy wstawiaj do posta w oryginalnym rozmiarze! Zobacz w instrukcji szablonu, jak to zrobić.
Minimalna szerokość obrazów w postach to 1175px.
➤ Wysokość nie ma znaczenia - możesz wstawiać obrazy zarówno pionowe, jak i poziome.
➤ Obrazy szersze niż 1175px zostaną automatycznie zeskalowane (nie musisz ręcznie zmieniać ich rozmiaru przed załadowaniem).
➤ Wymagane przynajmniej 1 zdjęcie na post.
➤ Minimalna liczba znaków w poście: 350.
Musisz używać na blogu etykiet w postach, aby gadżety slider postów i podobne posty działały poprawnie.

Dodatkowe informacje

➤ Szablon stworzony tylko dla Bloggera - nie da się go wykorzystać na innych platformach, nie zadziała na Wordpressie.
➤ Szerokość kolumn jest stała.
➤ Obrazy, tekst, logo nie są sprzedawane razem z szablonem.
➤ Po zakupie otrzymasz spakowany plik w formacie .RAR. Potrzebujesz programu (np. WinRAR, 7zip), aby rozpakować ten plik. Po rozpakowaniu zobaczysz instrukcję i wszystkie niezbędne pliki :)

Instalacja

Do szablonu dołączam pełną dokumentację - instrukcję instalacji krok po kroku, wraz z poradami, wskazówkami, więc bez problemu go zainstalujesz u siebie i dostosujesz :) A wszystko to po polsku - jeśli do tej pory męczyłaś się z instalacją zagranicznych motywów i ich instrukcjami napisanymi "niby po angielsku", niezrozumiałymi dla Ciebie, to instalacja tego motywu będzie dla Ciebie przyjemnością!


Licencja

Victoria w wersji PREMIUM dostępna jest na licencji niewyłącznej, w ramach której możesz wykorzystać motyw na dowolnej ilości swoich blogów (zarówno do użytku personalnego, jak i komercyjnego). Możesz modyfikować szablon na własny użytek (z wyjątkiem usuwania informacji o autorze szablonu).

Zabronione jest:
◆ modyfikowanie, kopiowanie całego szablonu lub części jego kodu w celu stworzenia nowego szablonu i udostępniania go osobom trzecim zarówno bezpłatnie, jak i jako produkt płatny,
usuwanie informacji o autorze ze stopki szablonu i sugerowanie, że jest się jego autorem - szablon jest zabezpieczony, jeśli usuniesz informację o autorze ze stopki Twoja strona przestanie działać, chyba że zainstalujesz szablon z oryginalną wersją stopki ponownie - proszę, szanuj moje prawa jako autora,
udostępnianie szablonu osobom trzecim i umieszczanie go na innych stronach, chmurach itp. z możliwością pobrania go.

Wsparcie techniczne

◆ Szablon instalujesz samodzielnie w oparciu o instrukcję do niego dołączoną - nie oferuję instalacji. Jeśli chcesz, bym go zainstalowała za Ciebie, zakup usługę instalacji w moim sklepiku :)
◆ Jeśli masz pytania techniczne odnośnie instalacji tego szablonu, nie wysyłaj ich mailem. Zostaw je proszę w komentarzu pod postem z szablonem lub dołącz do grupy na Facebooku - odpowiadam tam indywidualnie i najszybciej! Dzięki temu moje odpowiedzi będą służyć też innym :)

https://www.facebook.com/groups/1164212707082296/

No i najważniejsze...

Daj mi znać, co myślisz o tym szablonie, a jeśli zdecydujesz się go nabyć - pochwal się, jak wygląda u Ciebie na blogu! Możesz mnie też oznaczyć na Instagramie - wszystkie formy mile widziane ❤

Brak komentarzy